Dyskusje o prezentach dla kobiet
By bella
#18411 Gdybym była na miejscu twojej dziewczyny to pewnie chciałabym coś sentymentalnego dostać. Ostatnio słyszałam o fajnym prezencie a mianowicie koszulce z nadrukiem gdzie nadruk i grafikę wymyślasz sam coś w stylu http://www.sferakoszulek.pl/pl/p/T-SHIR ... S-XXL-/526 Ja bym się bardzo ucieszyła po to dowód, że chwilę nad tym prezentem pomyślałeś a nie kupiłeś czegoś na odczep się :)

By patricia
#18422 Ja zawsze bardzo się cieszę z jakiś gadżetów kuchennych. Są bardzo praktyczne i robią je w tak różnych designach, że na pewno każdy znajdzie coś niebagatelnego. Może Twojej dziewczynie spodobałby się więc jakiś fajny kubek? Zerknij np. na ten https://www.toys4boys.pl/kubek-kotek-3d-item8600.html bo mnie od razu wpadł w oko. Będzie takim uroczym upominkiem. W sam raz na jesienne wieczory.
By annacia
#18487 Fajnym prezentem dla kobiety (ale w sumie i dla kobiety i dla mężczyzny, który jest z nią w związku), to bielizna albo seksowny kostium, który ubarwi czas w sypialni: https://obsessive.com/pln_pl/produkty/k ... -i-dodatki. Wybór jest na tyle duży, ze można znaleźć coś, co będzie spełnieniem marzeń i zapewni dobrą zabawę w sypialni. Moja żona ma uczulenie na nikiel, więc to jest kolejne kryterium podczas podejmowania decyzji, a te gadżety nie są niklowane, a więc dla niej bezpieczne.
By linka
#18494 Dziewczyny lubią się upiekszać, także może warto zainwestować w jakiś profesjonalne zabiegi dla niej? ;) Ciekawą ofertę można znaleźć tutaj: http://lespa.pl/ - wiele zabiegów i myślę, że w razie czego - profesjonaliści doradzą Ci co wybrać :) Sama chciałabym dostać taki podarunek na fajny zabieg :)
By pollanne6
#18720 A może by tak kupić kursy nauki angielskiego lub innego języka na prezent ? Coś bardzo praktycznego co się ceni w dzisiejszych czasach ! Czy szybka nauka angielskiego jest wogóle możliwa w dzisiejszych czasach ? Według mnie jak najbardziej TAK ! Ostatnio uczestniczyłem w szkole języków obcych, mowa tutaj o Empikschool która oferuje szybka nauka angielskiego i innych języków, sami zobaczcie ich ofertę i skorzystajcie z nauki !