Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By aleksandra12
#25323 Jeżeli lubi o siebie dbać to może warto pomyśleć nad czymś praktycznym? Wydaje mi się, że u żadnego mężczyzny nie powinno zabraknąć maszynki do golenia. Przejrzałam wiele ofert i przyznam szczerze, że ta https://www.eldom.eu/produkt/elektryczn ... five-zloty zaciekawiła mnie najbardziej. Wydaje mi się, że każdy ucieszyłby się z takiego prezentu.

By Andrzej24
#25420 Dla eleganckiego mężczyzny? oczywiście zegarek :) nie ma lepszego, gustowniejszego prezentu. Sam lubie dostawać zegarki, mam ich kilka, lecz dalej nabywam lub dostaje nowe, bo zegarków nigdy dla mnie za wiele :) każdy do innej stylizacji. Polecam poszperać na https://e-zegarek.pl/ jeden z największych sklepów z zegarkami
By biedroska
#25444 Zgadzam się, że portfel to dobry pomysł na prezent dla mężczyzny, ale już w zeszłym roku tacie kupiłam, więc teraz muszę wymyślić coś nowego. Na zeSkory.pl oglądałam skórzane paski i chyba w tym kierunku pójdę tym razem.
By Alicja25
#25452 Portfel też fajny pomysł, lub właśnie zegarek jak wcześniej pisano. Zegarki są ostatnio w modzie ;) z e-zegarek.pl można coś zawsze dla faceta znaleźć z markowych zagarków. Ja mojego chyba będę kupowała właśnie zegarek.
By Aneczka21
#29618 Jeżeli mężczyzna ma pracę biurową, bądź prowadzi własną firmę, na pewno przyda mu się elegancki długopis bądź pióro. Przykładowo pióra Parker – mają bardzo wysoką jakość, rewelacyjnie się prezentują i pracują bezawaryjnie przez długi czas. Na stronie http://www.pensite.com.pl/parker.php można obejrzeć wiele różnych modeli takich piór. ;)
By stejsi
#29904 Dla eleganckiego mężczyzny to tylko jakiś dobrze skrojony krawat. Można rzucić okiem na ofertę https://www.dignito.pl/pol_m_Krawaty-148.html Spory wybór. A oprócz tego to unikalne modele o atrakcyjnym wzornictwie. Mój mąż z dumą nosi je w banku. Jest zadowolony z jakości, mówi, że ten krawat żyje, a nie tylko wisi.