Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka

By rachelka
#16812 moze taki bardziej praktyczny prezent, jak ciśnieniomierz albo glukometr? Od Diagnosis są dobre na przykład, ja babci na urodziny kupiłam ciśnieniomierz diagnostic dm 400 ihb, bardzo się cieszyła, duży wyświetlacz więc łatwiej jej będzie odczytać wynik
By monaliza13
#16862 Tak się niestety zdarza, że osoby starsze podupadają na zdrowiu, ulegają kontuzją i w skutek czego lądują w szpitalu. A nie zawsze to jest najlepsze wyjście. Przeczytajcie http://www.erodzina.com/senior-wymaga-r ... anatorium/ Tu są odpowiedzi jak zorganizować starszej osobie pomoc w domu. Dlaczego dom jest lepszym miejscem na rehabilitację. Zapewniając opiekę w domu możemy zrobić najlepszy prezent.
By rachelka
#16880 generalnie bardzo dobrym pomysłem na prezent jest wykup noclegu badź pobytu w hotelu ze SPA. W Ciechocinku jest taki hotel Abidar gdzie klimat jest wprost stworzony do odpoczynku, bardzo kameralny (hotel prowadzony rodzinnie) i okolica również bardzo spokojna. Coś idealnego na taki prezent dla takiej osoby
By ellagrall1205
#18505 Świetnym pomysłem jest mozaika ze zdjęć. Wszyscy lubimy wspominać miłe chwile i dlatego warto sprawić komuś taki prezent. Moja znajoma poleciła mi mozaikowo.pl kiedy sama wybierałam prezent dla mojego 77-letniego taty. Prezent okazał się bardzo trafiony.
By dama_pik
#18541 A moze aparat do mierzenia ciśnienia z diagnosis? Fajna opcja bede kupować mojej babci pod choinę ! Mma nadzieje ze sie ucieszy bo w takim wieku tzreba dbać o zdrowie.
By KeKuLski
#27992 Witam, polecam zabieg hipertermii ogólnoustrojowej. Dla mojego dziadka zakupiłam taki zabieg, zobaczcie co daje taki sposób leczenia chorób. https://imc.wroc.pl/oferta/hipertermia-ogolnoustrojowa/ dziadek skorzystał z zabiegu kilka razy i czuje się świetnie, pozbył się przewlekłych nerwobólów :)