Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By weronikao
#229 Czy wiecie może jaki prezent mogę dać swojemu ex chłopakowi? Zaprosił mnie na swoje urodziny. Zawsze dawałem mu bokserki ale teraz to już chyba nie wypada.

By OdrzutowyMaciek
#232 Dlaczego?
To, że nie jesteście razem wcale nie musi oznaczac ze bokserki nie są dobrym prezentem. A jaki on jest? Jak jest facetem z poczuciem humoru fajnym i ogarnietym to mysle ze to dobry prezent :) jesli jest bardziej powazny, to moze sie zawstydzic albo uznać ten prezent jako brak taktu. Sama oceń jaki był Twój facet
By DzikiMarian
#245 Możesz mu kupić coś co będzie mu o Tobie przypominało. Na pewno mieliście rzeczy, które wspólnie lubiliście. Mnie czasem nachodzi na oglądanie rzeczy, które dostałem kiedyś od dziewczyny. I chociaż nie jesteśmy już razem to wracają te dobre wspomnienia.
By byku2
#264 A może taką fajną i popularną ostatnio elektroniczna ramkę na zdjęcia? Można wgrać kilka fotek i zmieniać sobie jaka aktualnie się podoba ;) Myślę że to dość ciekawy prezent, który będzie o Tobie przypominał - ja bym się uciesyzł ;)
By Michał2f
#271 Nie, uważam, że to bez sensu igrać na czyiś wspomnieniach, to raczej może źle się skończyć. Ja obstawiam jakąś fajną koszulkę, bo skoro z nim byłaś to na pewno znasz jego rozmiar.
By Gifter
#406 myślę że zamiast bokserek mniej dwuznacznym prezentem byłaby koszulka z jakimś fajnym nadrukiem... skoro go znasz, sama wiesz najlepiej co mu się będzie podobać. jak coś to się da nawet zrobić samemu koszulke :ugeek: myślę że pomysłowo i naturalnie to wyjdzie ;)
By juleks22
#1235 Hehe, schować do barku i zostawić, może ktoś inny wypije ;P Nie każdy facet lubi alkohol. Ja lubię degustować, ale nie degustuję ;) Jak już to rzadko i to naprawdę dobre trunki typu wino z Francji, Włoch, Holandii, ostatnio z Bułgarii - bardzo dobre.

Kup mu kosmetyki, jakieś lepsze od tych co np. używa, na pewno będzie zadowolony, byle tylko ustrzelić w jego ulubiony zapach ;)
By ArtystycznePrezenty
#3213 Myślę, że skoro zaprosił Cię na urodziny to odpowiednim prezent byłyby np. perfumy. Przecież byliście ze sobą i powinnaś znac jego gust. A jeżeli nie, to zawsze jakiś fajny T-shirt lub sweterek. Bądź jeśli uważasz, że to za mało zawsze możesz dokupic pasek, nie drogie są w Housie, a bardzo ładne.