Dyskusje o prezentach dla taty

By monaliza13
#15671 Właśnie nastała moda na drony https://wirolot.pl/pl/c/Drony-DJI/25 I mój syn właśnie taki prezent wymyślił sobie na 18 urodziny. Nawet nie chce przyjęcia i podpowiedział nam że możemy złożyć sie z dziadkami. Ma mu służyć do robienia zdjęć i filmików z wycieczek po najbliższej okolicy z przyjaciółmi. No cóż osiemnaście lat ma sie raz w życiu, wiec chyba spelnimy jego marzenie.
By bella
#16904 moze jakis tablet albo czytnik ebookow. na dziobacz.pl zgłoś co chcesz kupić, jak się znajdzie więcej chętnych to obniżają cenę
By Joe
#17601 No i tablet dla takiej osoby jest strzałem w dziesiątkę i według mnie najlepszym możliwym zakupem. Więc jesli chcecie sprawić komuś prezent to polecam http://ispot.pl/ipad-ipad-mini-retina Wiadomo że apple robi najlepszy tego rodzaju sprzęt. Wiec osoba obdarowana takich właśnie prezentem będzie na prawdę bardzo szczęśliwa. A co Wy o tym sądzicie ? Czekam na Wasze opinie w tym temacie.
By rachelka
#17987 Skoro szukasz prezentu dla gadżeciarza, to może jakiś wypasiony zegarek? :) Myślę, że super by się sprawdził taki podarunek. Zaglądnij sobie tutaj: http://www.e-zegarki.pl/, mają naprawdę fajne modele i to w dobrych cenach, na pewno coś znajdziesz :)