Dyskusje o prezentach dla taty

By stejsi
#23179 Ja także zgodzę się z moimi przedmówcami, tablet to ciekawa propozycja, mocny faworyt. Ostatnio u nich oglądałam interesujące modele tabletów https://www.morele.net/telefony/tablety/tablety-528/ Warto mieć taki gadżet w domu, bo komputerem tego nie nazwę, choć spełnia praktycznie wszystkie jego funkcje.
By biedroska
#23437 To może fajną maszynkę do golenia? Gadżeciarze na pewno lubia takie rzeczy. Mój facet używa maszynki do golenia z Łucznika. Zamówił ją w sklepie galeria łucznik. Wiem, że dobrze mu się sprawdza i w sumie nie była droga.
By onamiki
#23802 Małymi kroczkami, gdzieś w oddali pojawiają się święta Bożego Narodzenia i zaczynam powoli myśleć o prezentach (wolę, żeby miesiąc przeleżały w szafie niż kupować coś na ostatnią chwilę) i jak co roku pojawia się problem. Mój ojciec lubi gadżety i mam ich pełno. niektóre koniec końców leżą gdzieś pochowane a inne używa. Generalnie ciężko zaskoczyć go czymś nowym... ale ostatnio zauważyłam, że nie ma kamerki w samochodzie! Myślicie że taki wideorejestrator nada się na gwiazdkowy prezent?
By nikita3
#23999 wszystko zależy od solenizanta, bo np mój znajomy to gadżeciaż elektronik i kazał żonie kupić na urodziny coś takiego http://aksotronik.com.pl/index.php?mod= ... =016001009 Sam sobie wybrał prezent a gdy go dostał to był mega szczęśliwy, bo mógł zacząć jakiś tam projekt. Czasami warto wprost zapytać solenizanta, oczywiście zależy od tego jakie mamy relacje, bo niektórzy nie zrozumieją takiego gestu.
By onamiki
Czasami warto wprost zapytać solenizanta, oczywiście zależy od tego jakie mamy relacje, bo niektórzy nie zrozumieją takiego gestu.

Racja. Dlatego ja poprosiłam mamę, żeby podpytała ojca czy nie myślał, żeby sprawić sobie taki wideorejestrator. Okazało się, że właśnie sam się zastanawiał już od pewnego czasu ale jakoś nie mógł się zabrać za poszukiwania takiego sprzętu ;) Dlatego koniec, końców zdecydowałam się i kupiłam mu wideorejestrator Xblitz DUAL CORE Full HD/3"/170 +Tył 720P/120 :D Myślę, że mu się spodoba bo ma aż 170 stopni widzenia, 12 mpix, kamerkę do tyłu, tryb nocny, czujnik ruchu i wstrząsów no i 3" ekran. Więc teraz nie pozostaje mi nic jak tylko pilnować, żeby do świąt nie kupił drugiego i zapomniał, że go wypytywano o kamerkę do samochodu a na pewno będzie zaskoczony i zachwycony prezentem :D