Dyskusje o prezentach dla taty

By Golderniejak
#24871 Ja przymierzam się do kupienia prezentu mężowi, też straszny gadżeciarz. No i zastanawiam się nad tym najnowszym apple iphone 8 plus, bo recenzje ma fajne, tutaj trochę poczytałam https://www.ceneo.pl/55384928 a lubemu akurat psuje się telefon. Tylko nie wiem czy wart swojej ceny, ktoś może ma, poleca, odradza?
By mirek343
#25088 Agencjahttp://www.escort-london.com to miejsce, w którym znajdziesz atrakcyjne i gorące dziewczyny, które dotrzymają Tobie towarzystwa, zapewnią miłe chwile oraz najwyższą przyjemność. Zajrzyj do galerii zdjęć i przekonaj się, jak efektowne dziewczyny czekają na kontakt od Ciebie.
By pocket
#25163 Jak znacie kogoś kto interesuje się numizmatyką i chcecie mu kupić fajny prezent, to polecam coś z https://www.skarbnicanarodowa.pl/inne-metale/monety. Fajne są te z cykluZłote Lata PRLtj. pochodzące z okresu Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Zawierają warstwę czystego złota i są ręczne platerowanie rodem, więc to ładny i luksusowy upominek. Co sądzicie?
By lenny
#26834 Skoro gadżeciarz to chyba najlepiej kupić jakiś gadżet? W Teletorium czy na innych stronach mają mnóstwo fajnych rzeczy.
By juliettx
#28639
lenny napisał(a):Skoro gadżeciarz to chyba najlepiej kupić jakiś gadżet? W Teletorium czy na innych stronach mają mnóstwo fajnych rzeczy.

Okulary VR mają fajne :mrgreen: