Dyskusje o prezentach dla taty
By Paweł
#688 Szukam prezentu dla swojego taty pod choinkę. Mój tata to straszny gadżeciarz, ma już prawie wszystko to co najnowsze, telefon, komputer... Nie wiem co mógłbym mu kupić, wiem tylko że ma być to gadzet, ale jaki kiedy ja sie na tym w ogole nie znam?

By ArtDei
#2203 :?: szukam czegoś dla teścia (który jest dość zamożny) ja nie bardzo, i teraz co tu kupić komuś kogo na wszystko praktycznie stać, a żeby też nie wydać nie wiadomo ile... trudna zagadka... ale może coś poradzicie...? :) Z góry wielkie dzięki za pomoc.................
By Prezentujeprezenty
#2210 Jeśli chodzi o gadżeciarzy polecam nietypowe myszki komputerowe (http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/09/prezentuje-gadzet-dla-uzaleznionych-od.html), tak zwane kule decyzyjne (http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/09/prezentuje-idealny-gadzet-dla-wiecznie.html) albo eleganckie wizytowniki (http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/09/prezentuje-drobiazg-dla-rekinow-biznesu.html). Jeśli bliski Wam gadżeciarz jest dodatkowo smakoszem wina to super pomysłem jest na przykład termometr do wina (http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/09/prezentuje-gadzet-dla-miosnikow-wina.html).
A osobom, które niby wszystko mają albo na wszystko ich stać propońuję podarować inspirację - więcej wyjaśnienia pod linkiem http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/10/prezentuje-piata-zasade-mojej-prywatnej.html. Na moim blogu o prezentach wciąż przedstawiam nowe pomsły więc zapraszam do jego odwiedzania http://www.prezentujeprezenty.pl
By ArtDei
#2218 hmmm... no ciekawe propozycje, ale nie piszesz tam gdzie je można nabyć, a co myślicie jeśli chodzi o gadżety imprezowe o Foremkach do kostek lodu proteza zębowa lub Kółko i krzyżyk ze Statuą Wolności i Wieżą Eiffla? nadadzą się?
By Prezentujeprezenty
#2219 to dlatego, że prawie każdą z tych rzeczy trzeba kupić w innym miejscu. po kliknięciu na linki, na moim blogu są dokładne informacje na temat tych rzeczy - jak wyglądają, ile kosztują i gdzie można je dostać. część tych gadżetów ma kilka wariantów, więc tu tylko sygnalizuję możliwości, a po szczegóły zapraszam na mojego bloga ;)
By ArtDei
#2229 Dzięki Prezentujeprezenty, ale dodatkowe tropienie miejsc zakupowych na Twym blogu jest dla mnie kłopotliwe, prościej i najlepiej byłoby wkleić tutaj takie linki...

A co myślicie np. o takich etui do iPhone 4, dla teścia, będzie któreś dobre? lub ogólnie upominki gadżety i prezenty w CitiHome, bo jest tego tyle w tym dziale że sam nie wiem, na co się zdecydować...?
By Paweł_ale_nie_ten
#2869 JEśli pali to elektornicznego papierosa bym proponował. Mój stary ejst gadżeciarzem i dstał ode mnie dwa dwa lata temu z e-dymka (www.e-dymek.com) papierosa, który wyglądał jak papieros, taki biały. I tak się zaczęło, potem sobie dokupował jakieś ładowarki, płyny, a teraz już sam te płyny robi. No i nie pali, więc największy to był prezent dla mamy :D No ale teraz to mam problem dla ojca, już wszystko było: kopiąca prądem gra (cieszył się,ale w końcu nikt nie chciał z nim grać), helikopterek (rozwalił tego samego dnia, a szkoda, bo bym się sam pobawił) i w końcu tablet (oddał mojej siostrze, bo sie znudizl). Naprawdę mam zgryz, no ale fajka polecam rzeczywiście.
By Krycha
#3946 ja uważam, że kogoś kto lubi gadżety, na pewno zadowoliłyby tablet, uważam, że to jest bardzo fajny i ciekawy prezent przede wszystkim na czasie i warto się nad nim zostawić, sama uzywam takiego do pracy i jest bardzo przydatny, nawet nie wiedziałam, że tak mi ułatwi pracę http://allegro.pl/swietny-tablet-androi ... 54521.html