Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By Wojtek
#5877 Szukam pomysłu na prezent dla kierowcy. To dla dziadka, z okazji przejścia na emeryturę. Dodam, że bardzo lubi swój zawód, więc prezent chyba może być z tym związany. Sam powiedział, że będzie za tym tęsknił. Co Wy na to? Podpowiecie coś?

By magg.flo
#5899 Nie napisałaś ile możesz przeznaczyć na ten prezent pieniędzy?? Myślałaś o koszulce z jakiś moto-napisem np. the best driver albo stylizowanej na strój F1??? :mrgreen: :mrgreen:
By tosiaczek
#8074 ja bym szukała po czymś przydatnym np jakiś mały telewizorek przenośny, tablet albo coś takiego a jak już to ma bo chyba wiekszosc ma to moze suszarka do włosów? jak chcesz to tutaj masz fajny poradnik jak dobrac taka suszarke http://www.electro.pl/poradnik-zakupowy ... ac_3F,a-21 aczkolwiek jak to dla faceta to jonizacji mu nie trzeba i spokojnie znajdziesz taka prostą do 50 zł :)
By monaliza13
#13570 Mój przyjaciel postanowił sobie kupić wózek widłowy, by dorabiać po godzinach, al jest jeden problem opony. Znalazłam firmę Prestige Tyres która oferuje opony do wózków widłowych. mnie się taki pomysł na prezent podoba, ale czy jemu też przypadnie do gustu? co robić?
By aguś1
#17648 Zerknijcie sobie tutaj http://www.umocujto.pl . Można tam bowiem zakupić różnorodne uchwyty do telefonów, nawigacji czy tabletów. Warto tam zajrzeć i zrobić zakupy. Wybór jest bowiem ogromny, a ceny niskie. Jest to idealny prezent dla każdego kierowcy.
By Czadoman
#17747 też uważam że GPS czy videorejestratory na przód i tył to dobry prezent dla kierowcy. Na avans.pl są fajne gadżety które nadają się dla kierowców na prezenty. Wystarczy, że przejrzysz odpowiedni dział, strona jest spoko zrobiona więc się nie pogubisz.