Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By Joe
#17624 Tak się zastanawiam nad takim prezentem jak wygodne obuwie. Jeśli dużo siedzi za kółkiem no to wiadomo że musi mieć wygodne buty aby swobodnie operować pedałami. Jak dla mnie takie właśnie wygodnie obuwie mają zawsze w ofercie https://sneakershop.pl/pol_m_OBUWIE_MEZ ... -7809.html Teraz jeszcze jest nowa kolekcja w super promocyjnej cenie. Sądzę że każdy znajdzie tutaj co nie co dla siebie. A Wy jak uważacie ?

By Wily.pl
#18446 Moim zdaniem obuwie wcale nie będzie dobrym pomysłem na prezent bo przede wszystkim trzeba trafić w gust danej osoby, może lepszą opcją będzie coś oryginalnego jak monocykl elektryczny, co o tym sądzisz? Zobacz na Wily.pl gdzie teraz mamy bardzo fajne promocje i rabaty :)
By Andriu
#18470 Skoro mówimy o prezencie dla zawodowego kierowcy,to od razu musi to być coś co jest związane z samochodami?
Przecież kierowca też człowiek i często np.ma jakieś hobby...
By SoniaK
#20075 Bardzo dobry pomysł z tym by kupić własny alkomat cena czasem potrafi zadziwić ale jak chcemy kupić coś dokładnego to warto zawsze wydać kilka złotych więcej. Szukałem niedawno alkomatu dla siebie i tutaj https://euroalkomat.pl/ udało mi sie znaleźć kilka interesujących modeli.
By Wily.pl
#20231 Alkomat też nie jest złą opcją, aczkolwiek poszedłbym w inny i nieco bardziej oryginalny typ jak monocykl elektryczny, to prawdziwa gratka dla każdego kierowcy :) Sprawdźcie sami na www.Wily.pl
By dziewczyna0592
#20335 Można kupić prezent który będzie prezentem i dla niego i dla niej :D zobaczcie https://supertoys.pl/rodzinne taki sobie pojazd sprawić do dopiero frajda na całego :D jestem ciekawa kto z Was kupiłby sobie taki wspólny prezent ze swoim chłopakiem?? :D W końcu dziewczyny tez lubią prowadzić i ja bym chętnie też coś takiego poprowadziła hehe :D
By kasiunia
#20627 Szukając prezentu dla kierowcy... można pomyśleć o samochodzie. Oczywiście jakieś gadżety samochodowe jak najbardziej właściwe. To co ostatnio znalazłam może nie będzie propozycja prezentu ale ułatwieniem... w zakupie samochodu. Otóż znalazłam platformę o nazwie AutHunter 24. http://autohunter24.pl/
To platforma przeszukująca obecnie 5 serwisów aukcyjnych i przesyłająca wyniki do zainteresowanej osoby. Oszczędność czasu ? ; pewnie że tak.
By Mr.Gadzet
#21072 W sklepie www.mr-gadzet.pl z pewnością znajdziesz coś, co sprawdzi się jako oryginalny prezent urodzinowy. W sklepie znajduje się podział na okazje lub zawody. Dzięki temu łatwiej będzie Ci znaleźć idealny prezent dla taty. Teraz do każdego zamówienia złożonego za pośrednictwem sklepu internetowego dodajemy gratis foremki do lodu Lodowe Szczęki! Zapraszamy!