Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By Majo4
#21591 Prezent dla kierowcy i upominek dla fana motoryzacji ? Raczej szukałabym czegoś innego niż prezenty za kółkiem :) Może jakiś lot na paralotni lub lot szybowcem:

https://prezentokracja.pl/lot-szybowcem-nad-zamkiem-ksiaz-dolny-slask

A jak masz trochę więcej kasy, to możecie się wybrać wspólnie na lot prawdziwym hydroplanem i niczym w filmie wylądować na środku jeziora :D
https://prezentokracja.pl/lot-hydroplanem-dla-dwojga

By Edeil.pl
#21868 Skoro ma być to prezent dla kierowcy, to polecam coś związanego z motoryzacją, jakiś gadżet lub upominek w postaci zawieszki samochodowej grawerowanej
http://edeil.pl/glowna/83-zawieszka-do- ... werem.html
lub też brelok samochodowy do kluczyków
http://edeil.pl/upominki-grawerowane/81 ... werem.html
By mane
#21910 Oczywiście uwzględniając budżet musisz pomyśleć nad tym co on lubi! Ja ze swojego doświadczenia wiem, że dobrą opcją na prezent jest konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/7390-f1-2016-pc-kluc z.h tml szczególnie bardzo ten prezent przypada do serca wszystkim graczom!
By listynka
#25030 Myślę, że dobrym pomysłem będzie kupno wideorejestratora do samochodu, taki gadżet jest bardzo przydatny np przy stłuczkach. Sama ostatnio oglądałam modele w Teletorium i chyba jakiś kupię.
By pixolix
#25777
listynka napisał(a):Myślę, że dobrym pomysłem będzie kupno wideorejestratora do samochodu, taki gadżet jest bardzo przydatny np przy stłuczkach. Sama ostatnio oglądałam modele w Teletorium i chyba jakiś kupię.

Kupiłaś ostatecznie jakiś model?