Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By adam.str
#16932 Witam, mój Tata będzie niedługo obchodził 50 urodziny. Jest zawodowym kierowcą. Jedyny gadżet którego nie ma to albo odkurzacz do auta albo alkomat. Nie wiem co lepsze. Tylko nie wiem czy taki odkurzacz to nie ciągnie zbyt dużo z akumulatora. Jeśli chodzi o alkomat to też nie ma. Korzysta czasem z takich jednorazówek co to można na stacjach benzynowych kupić. Co Waszym zdaniem lepsze? Jakieś konkretne propozycje? Budżet tak do 400 zł max.

By adam.str
#17018 Dzięki za podpowiedzi. Rozmawiałem trochę z osobami które składają się na prezent i wybór padł jednak na alkomat. Odkurzacz odpadł w przedbiegach, a przejażdżka Ferrari w naszej okolicy odpada (lubelskie). Więc jeśli ktoś miałby jakiś ciekawy alkomat do polecenia będę wdzięczny (mały research już zrobiłem, ale może akurat coś jeszcze wpadnie ciekawego)
By Joe
#17024 Jak prezent dla kierowcy to może jakiś ciekawy gadżet do auta ? Tylko w sumie sam nie wiem jaki mógłby być najlepszy. Ale warto zajrzeć na http://bralbym.to/ Może tam znajdziesz coś dobrego na prezent dla takiej osoby. A jeśli tak to proszę napisz komentarz. Mam nadzieję że w ten sposób mogłem jakoś pomóc
By Kropeczka
#17111 A nie lepiej kupić coś co mogłby używać nie tylko w trasach ale też i na codzień? może jakiś dobry, skórzany portfel? Znalazłam ciekawe na http://www.arwena.com/onas.php. Wydają się dobrze wykonane, skórzane, portfele cavaldi. Myślę, że taki prezent by go ucieszył, bo mogłby go mieć zawsze przy sobie ;)
By zazu1000
#17185 Jeśli mowa o kierowcy to może to co udało się bardzo dobrze naszym sąsiadom, producentom samochodów. Latarka Niemieckiej firmy Ledlenser, a wiadomo często latarka się nam przydaje, żeby coś znaleźć lubi oświetlić docelowe miejsce. http://prezenty-zakupy.pl/p/628/1410435 ... ferta.html
By adam.str
#17297 Wybór padł na Alkohit x5. Jak na razie tata bardzo zadowolony no i w budżecie się zmieściłem. Robiliśmy nawet kilka prób no i koniecznie porównanie z alkomatem policyjnym na komisariacie. Wynik był taki sam. Także jakby ktoś kiedyś szukał jakiegoś alkomatu w podobnym przedziale to ten mogę śmiało polecić
By karmelka
#17360 A co sądzicie o tym, żeby kupić w prezencie zestaw dobrych suplementów? Mąż lubi kupować suplementy, więc pomyślałam, żeby mu sprawić jakiś zestaw, np. na wzmocnienie organizmu. Tu widziałam, że mają spory wybór http://biowitalni.pl/15-mezczyzna . Co byście polecali?
By Achfser
#17418 Mój ojciec prowadzi firmę oferującą samochody zastępcze z oc http://jwodszkodowania.pl Siedzi w branży motoryzacyjnej od 20 lat i często jeździ w długie trasy. Zdecydowałem się, że kupię mu najnowszą nawigację z 7 calowym wyświetlaczem. Mam nadzieję, że będzie zadowolony. Nawigacja to myślę dobry prezent dla kierowców samochodów :)