Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By Aniołek
#5266 Szukam pomysły na prezent dla kierownika mojego miejsca pracy? Dodam, że jest to jeden z niewielu normalnych kierowników i nie chcę kupować czegoś byle jakiego. Pomóżcie plis!

By sandra111
#12066 Może program komputerowy pomocny w ogarnięciu firmy np taki http://infotelecom.pl/k/m/p/kadryplace Pomoże mu w organizacji i firmy i czasu. Naliczy co trzeba- godziny, nadgodziny. Te nadgodziny z pożytkiem dla pracowników :) Powinien docenić że chcecie mu ułtwić życie i myślicie o firmie :)
By lilka91
#12969 Hmmm... dla kierownika można kupić różne rzeczy. Zależy czy pracownicy go lubia i szanują czy nie. Jeśli jest lubiany to można rozważyć zakup jakiegoś porządnego prezentu np http://niszczarkidokumentow.pl/18-niszczarki-fellowes Niszczarka praktycznie każdemu się przyda :) U nas kierownik dostał aparat fotograficzny ale to dlatego, że nie było osoby która by go nie lubiła i wszystkim było przykro jak odchodził z firmy.
By sylwia4012
#12971 A może w prezencie dobrzy by było mu dać dobrą drukarkę no. Epson drukarki z systemem stałego zasilania w atrament. Koszt drukarki w domu/biurze to całość nakładów w ciągu dwóch, trzech lat użytkowania, a nie cena urządzenia bez uwzględnienia kosztów druku i eksploatacji. Brak elementów, które się psują to brak kosztów nowych części i brak kosztu serwisu, a w firmie brak kosztu przestoju w pracy. Niskie zużycie prądu (do 90% mniej niż laserówki) to niskie rachunki. Dużo na ich temat poczytacie na: http://www.epson.pl/inktanksystem . Moim zdaniem fajna sprawa.