Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły
By Polika
#589 Nasz bardzo dobry kolega odchodzi z pracy - niestety. Smutno wszystkim jak nie wiem co, ale w sumie idzie do lepszej pracy, więc super dla niego, a my cieszymy się jego szczęściem. Chcielibyśmy w pracy zrobić zrzutkę i kupić mu jakiś fajny prezent pożegnalny - taki żeby nas zapamiętał. Czy możecie doradzić co by to mogło być? Tak do 150 zł.

By GreenTea
#7981 W mojej firmie zebraliśmy pieniądze na zakup podarunku związanego z hobby danej osoby. Dzięki temu była ona bardzo zaskoczona i zadowolona z prezentu co z pewnością umiliło jej ostatnie chwile w pracy.
By bella
#9082 my jak żegnaliśmy kolegę kucharza w pracy to złożyliśmy się na fartuch ze śmiesznym nadrukiem i był mega zadowolony :) nawet sobie w nim zdjecie na fejsa wrzucił :) fartuch jest ze sklepu kanwa-art , tam różne rzeczy tak9ie spersonalizowane robią
By Karinka
#14848 Zalezy z jakiej branży. Mój znajomy prawnik też miał podobna sytuację jakiś czas temu, ale oni kupili koledze togę adwokacką, bo to była jakaś kancelaria prawniczą. Przy okazji mogę polecić taki sklep: http://estili-togi.pl/kategoria-produktu/adwokackie/ Mają ta bardzo duży wybór i bez większych problemów mozna coś sensownego znaleźć