Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By zosia88
#11989 Szukam pomysłu na prezent dla kolegi, który jest ogromnym fanem motoryzacji. Chłopak ma 25 lat. Co podpowiadacie :)?

By lilka91
#12006 Kup mu coś do samochodu :) Ja swojemu kuplowi kupiłabbym e-papierosa z http://www.wapershop.pl/pl/p/JOYETECH-e ... R5lVPmsVcs by mógł ze spokojem palić w aucie :) Dym z takich papierosów nie śmierdzi wiec mógłby palić kiedy mu pasuje :) Pomyśl trochę - na pewno wymyślisz jakiś fajny prezent ;)
By bella
#12021 a co powiesz na jakiś voucher na przejazd sportowym samochodem? faceci chyba lubią takie prezenty :) np takie coś jak tu http://www.autoprezent.pl/ kupujesz - wcale nie są takie drogie te vouchery - a frajdy na pewno od groma ;)
By SoniaK
#14818 Jeżeli to tylko kolega to prezent nie musi być jakoś bardzo drogi lub specjalnie wyszukany, ale jeżeli chcesz by poczuł, że go lubisz kup mu może jakąś książkę? Bardzo fajną propozycją jest też fabryka niespodzianek. Znałaś ich wcześniej? Mi udało się dowiedzieć o nich niedawno. Można wybrać tutaj http://www.fabrykaniespodzianek.pl/wybierz-zestaw/ jeden z zestawów. Mogą to być książki, słodycze lub totalna niespodzianka. Według mnie to dobry pomysł na prezent.
By ZdalneHobby.pl
#14902 Skoro ma to być prezent dla kolegi,to polecam postawić na coś oryginalnego i zarazem modnego,czyli Dron. Na stronie ZdalneHobby.pl jest ich szeroki wybór w rozsądnej cenie.