Dyskusje o prezentach dla taty
By Extens
#914 Co można kupić swojemu tacie, który jest maniakiem komputerowym? Myślałem nad czymś do komputera w formie gadżetu, coś na USB czy coś. A może prezent powinien być nie związany z komputerami, żeby odciągnąć go sprzed monitora?

By dmowski1
#1349 Ewentualnie ciekawym pomysłem jest też jakaś gra.

Sprzed monitora go nie odciągniesz siłą... jeżeli sam się nie zdecyduje, to na siłę nic nie wskórasz...

pozdro
By Prezentujeprezenty
#4426 ponieważ mam w swoim towarzystwie niejednego maniaka komputerowego mam cały zestaw wypróbowanych propozycji prezentów dla takich osób:
- nietypowe myszki komputerowe http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/09/prezentuje-gadzet-dla-uzaleznionych-od.html;
- pamięci USB o ciekawych kształtach http://www.prezentujeprezenty.pl/2011/12/prezentuje-samochodzik-dla-maniakow.html;
- a dla audiofili lub lubiących gry dodatkowo słuchawki bezprzewodowe http://www.prezentujeprezenty.pl/2012/03/prezentuje-sposob-na-pozbycie-sie-kabli.html
By kajka
#7795 ja bym nie szla w taki proste skojarzenia bo to nudne - bardziej na zasadzie co robi ...siedzi ... dlugo...co pije...cole...kawe... i w tym temacie cos zdziałała moze np taki zestaw http://www.coffeedesk.pl/product/705/Ha ... ia-Hafursa albo lodówke na cole na usb - widzialam takie na ebayu :P
By rachelka
#18077 Znam problemy z kupowaniem prezentów dla komputerowca :D Bardzo ciężko coś znaleźć odpowiedniego. Ale ja ostatnio mojemu chłopakowi zakupiłam po prostu grę na inbook.pl. (to księgarnia internetowa, ale mają właśnie różne inne fajne rzeczy też :) Był naprawdę mega zadowolony :D Ty też cos poszukaj, na pewno znajdziesz :)