Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły

By malwinak
#9324 Powtórzę się, bo już pisałam w innym temacie, ale nie mogę wyjść z dumy, że znalazłam taki prezent
super dla Informatyka:P
CHIPOLO (można znaleźć na allegro)
Chipolo ma wbudowany Bluetooth, który lokalizuje rzeczy i ma funkcje termometru, współdziała z telefonem (jest aplikacja w telefonie, którą się ściąga za darmo).Telefon musi mieć bluetooth 4.0 minimum
Można sobie wybrać kolor. Ja planuje mu to przyczepić do kluczyków do samochodu, ale można do innych rzeczy np. portfela, zwierzaka, kluczy od domu, torebki itp.
By lilka91
#10607 Ja bym postawiła na jakiś fajny, niedrogi telefon z dostępem do internetu i androidem. Z tego co wiem teraz na allegro http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=38025449 można kupić smartphony Telefunkena z 7% rabatem. Wystarczy wpisać kod C3aVTdcVWd5y przy zakupie. Ja mam zastanwiam się na zakupem jednego z tych telefonów dla córki bo są naprawdę ładne a kosztują niewiele. Obecnie ma starą nokie, która pamięta jeszcze moje studenckie czasy więc najwyższy czas na coś nowego:)
By monaliza13
#15960 Mojego kumpla od komputera może oderwać tylko dobra książka http://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/harr ... en-rowling A że jak każdy z nas lubi książki Harry Potter to to będzie najlepszy prezent. To bardzo dobra strona z ciekawymi propozycjami książek o dobrej cenie.
By Mr.Gadzet
#21099 W sklepie www.mr-gadzet.pl z pewnością znajdziesz coś, co sprawdzi się jako oryginalny prezent dla komputerowca (informatyka). Teraz do każdego zamówienia złożonego za pośrednictwem sklepu internetowego dodajemy gratis foremki do lodu Lodowe Szczęki! Zapraszamy!