Dyskusje o prezentach dla znajomych, kolegów i koleżanek z pracy czy szkoły

By MarekOz
#22016 Dla komputerowca to może program antywirusowy? Bardzo dobry jest G data, a licencję możesz kupić na przykjład w sklepie kluczsystem. Zobacz sobie.
By ZlotaLinia.com
#22248 Zależy w czym kolega się specjalizuje - czy jest graczem czy bardziej interesuje się sprzętem komputerowym, warto się zastanowić i delikatnie podpytać go czego mu brakuje, jednemu komputerowcowi odpowiada bardziej nowa krata graficzna czy gra, a drugiemu dużej pojemności pendrive.
By biedroska
#23443 Dla każdego komputerowca, nie ważne czym by sie zajmował najlepszym wyjściem będzie dobry antywirus. Postaw na G datę, to sprawdzony program. A licencję można kupic w sklepie kluczsystem, to ich autoryzowany sklep.
By Klara1988
#26290 Mój brat jest zapalonym graczem, a w dodatku pracuje jako grafik, więc niemal cała dobę spędza przy komputerze. Żeby mu uprzyjemnić tę mordęgę przed ekranem kupiłam mu giga worek sako, na którym można wygodnie siedzieć lub leżeć. Nie ma żadnego sztywnego oparcia czy stelażu, czyli 100% wygody i komfortu. Brat sobie to bardzo chwali, odpoczywa on i jego kręgosłup ;) http://pufy.pl/worki-sako/114-worek-giga-sako.html