Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By Joe
#18753 Jak dla komputerowca to może jakaś nowa klawiatura i myszka ? No ale nie byle jaka tylko taka z wyższej półki. Możemy przejrzeć ofertę sklepu internetowego neo24 gdzie znajdziemy takie produkty. Oczywiście mamy szanse kupić coś po promocyjnej cenie dzięki rabatom takim jak http://blip.pl/sklep/neo24/ To na prawdę się opłaca. Zajrzyjcie sami i może coś z tego Wam się aktualnie przyda.

By rachelka
#18812 Dla osoby, co dużo przesiaduje przed komputerem dobre będą gry np. na konsole albo komputer, na konsoleigry.pl jest bardzo duży wybór wszelkich gier! Wg mnie fajny upominek.
By ravioli09
#19012 Może powinnaś w takim razie kupić swojemu chłopakowi nowego, oryginalnego Windowsa 8? To bardzo dobry system operacyjny. Można go kupić całkiem niedrogo na stronie klucz-system. A masz pewność, że komputer będzie na oryginalnym systemie.
By Wily.pl
#19124 Moim zdaniem niemal każdy prezent związany z komputerami, czyli gadżety i akcesoria dobrze się sprawdzą i Twój chłopak powinien być zadowolony. Jaki budżet tak ogólnie posiadasz na ten cel? Podaj szczegóły.


Pozdrawiam www.Wily.pl
By mane
#19161 Dla faceta koniecznie coś praktycznego niezaleznie od tego czy duzo używa komputera czy ja bym postawiła na akcesoria motoryzacyjne i połączyła je i zapakowała fajnie np. total-care.pl/product-pl-236-COCKPIT-750-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH.html i total-care.pl/product-pl-242-Preparat-Szyba-400-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-pianka-preparat-do-czyszczenia-szyb.html do tego moze jakiś bryloczek? a moze słodycze?
By dama_pik
#19389 Uważam, że chłopak, który spędza długo czas przed komputerem musi dostać coś co go zrelaksuje albo rozbawi, ale coś co jest związane z komputerem Idealnym rozwiązaniem jest gra komputerowa http://konsoleigry.pl/gry-na-x360/1271-...64859.html Każdy facet jest dzieckiem więc lubią zachowywać się jak dzieci i grać.
By unstoppable96
#19467 Jeżeli jesteś jego dziewczyną / koleżanką to polecam sobie zrobienie razem zdjęcia KOLOROWY PORTRET, KARYKATURA PORTRET, DUŻA GŁOWA po czym ta osoba będzie mogła ustawić sobie na tapetę monitora i będzie przypominać Twoją osobę .
KOLOROWY PORTRET, KARYKATURA PORTRET, DUŻA GŁOWA
By unstoppable96
#19468 [quote="unstoppable96"]Jeżeli jesteś jego dziewczyną / koleżanką to polecam sobie zrobienie razem zdjęcia KOLOROWY PORTRET, KARYKATURA PORTRET, DUŻA GŁOWA po czym ta osoba będzie mogła ustawić sobie na tapetę monitora i będzie przypominać Twoją osobę .
KOLOROWY PORTRET, KARYKATURA PORTRET, DUŻA GŁOWA
http://allegro.pl/kolorowy-portret-kary ... 20584.html
By elle34
#19583 Ja też polecam drugi laptop, tylko że może taki, który będzie mu potrzebny w pracy. Bardzo fajny jest Lenovo B50: https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo ... arto/3474/ , który został stworzony z myślą o używaniu go w firmie. Bardzo fajny, zgrabny laptop, który na pewno spodoba się komputerowcowi.
By Mardeen
#19656 Skoro tak bardzo lubi komputery, to możesz mu kupić jakąś fajną grę, albo program antywirusowy, żeby jego komputer byl bezpieczny. Widzialem fajny antywirus g data w sklepie klucz-system. Wychodzi całkiem niedrogo.