Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By zatroskanaja
#20266 Oj sporo prezentów dla komputerowców jest w waszych propozycjach. A ja raczej zastanawiam się jak takiego od tego komputera odciągnąć. Bo przecież na siłownię nie ma czasu. Znalazłam uchwyty do pompek http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet- ... -1053.html . O to coś dla niego. Mam nadzieje że chociaz trochę czasu poświęci na ćwiczenia w domu.
By mane
#20283 Mój mąż jest z pod znaku panny, a jak wiadomo panny podobno lubią bardzo praktyczne prezenty otrzymywać jaki dawać! Nigdy nie otrzymuję od niego kwiatów.. etc.. więc poszłam jego tokiem myślenia i kupiłam rzeczy do auta:
1.http://www.total-care.pl/product-pl-235-COCKP IT-300-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i -konserwacji-elementow-plastikowych.html ( o zapachu Hugo ) 2.http://www.total-care.pl/product-pl-4-Peparat -Opona-400-ml-preparat-do-konserwacji-opon.html
3. http://www.total-care.pl/product-pl-6-Prepara t-Owad-400-ml-preparat-do-usuwania-owadow.html
Ekonomicznie i fajnie
Dołożyłam do tego alkohol fajnie zapakowałam i muszę powiedzieć, ze był zadowolony!
By stejsi
#20296 Ja też szukam czegoś odpowiedniego dla mojego chłopaka komputerowca. Nie za bardzo się znam i trochę się dokształcam na temat wzmacniaczy sygnału https://www.morele.net/wiadomosc/wzmacn ... pszy/1746/ mamy w mieszkaniu słaby sygnał wifi w niektórych pomieszczeniach i myślałam że kupię mu takie cacko, któe polepszy jakość sygnału, taki trochę obopólny prezent ale wydaję mi się że będzie zadowolony.
By mane
#21410 Wiecie ja mam samochód, bardzo dbam o swoją maszynę! Dokupiłem specjalny płyn do czyszczenia opon: total-care.pl/product-pl-4-Peparat-Opona-400-ml-preparat-do-konserwacji-opon.html a wy czym czyścicie opony? U mnie ten preparat fajnie sie sparwdza, mam od nich jeszcze preparat do czyszczenia szyb, ale jednoczesnie uzywam do mojego auta. i na długo mi starcza.
By Aini
#21415 Właściwie to nie wiem co można byłoby dać takiej osobie, a co do wpisu wyżej, komputer to nie samochód...