Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By kolor
#4950 Skoro nie rozstaje się z laptopem to polecam bardzo funkcjonalny stolik, który zwolni jego kolana z obowiązku podtrzymywania laptopa. Sam posiadam tak drewniany stolik --> http://www.comfortable.pl/stoliki-do-la ... le-15.html i oprócz tego, że nie rozstaje się tak jak wcześniej z laptopem, to teraz nie rozstaje się również ze stolikiem ;)
By Tea678
#4951 To trochę mało informacji ;) Może podaj coś jeszcze, co lubi. Czy gra w gry komputerowe czy raczej używa laptopa do pracy,nauki... :)
By Prezentujeprezenty
#5049 takiemu osobnikowi na pewno spodobają się myszki lub pendrivy o ciekawych kształtach - tego rodzaju rzeczy oznaczam etykietką 'dla maniaków komputerowych' na moim prezentowym blogu: http://www.prezentujeprezenty.pl/search/label/Dla%20maniak%C3%B3w%20komputerowych
By Danifae
#5425 kup mu komputer stacjonarny :) a do tego kierownicę G27 + playseat jak już zasmakuje w sportowej jeździe w końcu będziesz mogła wyrwać go na tor na prawdziwą jazdę gdzie razem będziecie cieszyć się urokami jego poprzedniej pasji.

tor z rożnymi samochodami znajdziesz na devil cars wrażenia murowane, a zdolności które zdobędzie na komputerze przydadzą sie w życiu... spróbuj nie pożałujesz.