Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów

By fantom
#23369 Jeśli prezentem ma być karma to dobrze w zestawie kupić pastę na odkłaczanie. Bardzo dobra jest pasta trichocat z vetexpert która zapobiega zbijaniu się włosów w żołądku.
By Aneczka21
#24311 Prezentem mogą być zabawki bądź zapas karmy. Jeśli chodzi o pożywienie to wybieram dla kota karmę mokrą, zwykle z firmy Animonda Carny, duży wybór karm tego producenta jest na stronie http://apetete.pl/dla-kota/karmy-mokre-dla-kota.html . Jeśli natomiast mówimy o zabawkach, dobrym pomysłem są drapaki, tunele i piłki. Mój kot uwielbia zabawę patyczkiem z piórkiem. ;)
By uberta
#25079 dla mojego kota najlepszym prezentem jest nowa zabawka i jakaś lepsza karma albo przysmaczek (np. te odklaczajace dodatkowo zoladek) kiedys nie wiedzialam co jedzą małe kotki i co jako przysmak można im podawac, ale zaczelam kupowac mojej malej produkty z royal canin, nie tylko od świeta, ale i na co dzien, bo nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie kazdy dzien to dzien kota :D niestety taka ze mnie kociara juz :D https://royalcanin.pl/kot/kocieta