Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Tila
#572 Nie wiem czy to głupie czy nie, ale moja kicia kończy w tym roku 5 urodzinki i chciałabym jej kupić coś specjalnego - coś fajnego, bo przecież koty też się cieszą. Co wy kupowaliście waszym zwierzakom?

By Fred
#609 Nowa kuweta? Nowa zabawka? Torcik wykonany z ulubionego przysmaku Twojego kota? :)
By tosiaczek
#12281 A może dla kotka taki zapas mleczka http://allezoo.com.pl/131-Mleko-dla-kotow wiesz wiadomo większość kotów może pić zwykłe, ale to jest z witaminami i wzbogacone własnie tak żeby kotom nie szkodziło. Raz na rok można zrobić pupilowi taki fajny prezent :) A jak nie to z zabawki się na pewno też ucieszy.
By Magdalena65
#14881 Hmmm prezent dla kota ? ;] Mam dwa kochane kotki w domu, ale tu mnie zaskoczyłaś, bo ja im nigdy żadnych prezentów nie dałam... Jakby mi powiedział sam co by chciał dostać to może bym kupiła ;p
By Aini
#20160 Kotu to chyba wszystko jedno, co dostanie, ale pewnie można byłoby kupić jakiś gadżet typu drapak, albo koszyk
By adik356
#20640 Jednak karma to jest to, co koty lubią najbardziej. Przynajmniej mój :) W zależności od wieku, rasy i potrzeb na https://royalcanin.pl/ znajdziesz każdą karmę, sucha czy mokrą, a także przysmaki dla kota a przy okazji możesz na blogu poczytać ciekawe wpisy na temat żywienia (choć nie tylko) kotów i psów.