Dyskusje o prezentach dla dzieci
By rachelka
#20708 Jakie pomysły na prezent dla małego fana piłki nożnej? Chrześniak ma teraz urodziny i chciałabym mu coś fajnego kupić ale wiadomo, że wszystkie koszulki, piłki i tego typu rzeczy były przerobione po sto razy

By ravioli09
#20739 A taka bramka do ogrodu do grania w piłę? Teraz akurat w misiedwa.pl jest z hudora bramka za 390 zł z przesyłką już a wszędzie (włącznie z allegro) stoi po 420 zł więc można przyoszczędzić a podejrzewam, że dla małego piłkarza to będzie z tego radocha
By onamiki
#23801 Myślę, że taki zestaw Trefl Training System Bramka Zestaw Medium Messi jest bardzo dobrym pomysłem. Tyle, że trzeba mieć miejsce na takie zabawy. A jak nie, to może coś zupełnie z innej beczki i taka pościel dla dziecka z Messim od Detexpolu? Pościel zawsze się przyda a na dodatek z gwiazdą piłki nożnej może stać się tą ulubioną. Widziałam też, że mają z innymi piłkarzami. Na pewno Ronaldo jeszcze był :)
By stejsi
#24937 Jak ma pokój to koniecznie jakaś naklejka ścienna! Np. taka: https://brajankowo.pl/sklep/naklejka-na-sciane-do-pokoju-dziecka-z-pilkarzem-wielorazowe-odklejprzyklej/ Myślę, że maluch doceni taki prezent i opcję przyklejenia jej razem z nami. Zawsze to spora frajda.
By olivia11
#34076 Mój siostrzeniec, również wielki fan piłki nożnej, dostał ode mnie na ostatnie urodziny taką pufę - piłkę w sklepie Meblik: https://www.meblik.pl/pilka-pufa/. Był bardzo zadowolony, bo idealnie wpasowała się w klimat pokoju, w którym motywem przewodnim jest piłka, piłkarze i wszystko co z tym związane. Myślę, że Twojemu chrześniakowi na pewno też przypadnie do gustu ;)