Dyskusje o prezentach na chrzciny dla dziecka i dla rodziców
By malgosia
#8 Witam.

Niedługo wybieram się na chrzciny do mojej bardzo bliskiej koleżanki, która niedawno urodziła słodkiego dzidziusia. W związku z tym, że jest to moja jedna z lepszych koleżanek zastanawiam się co mogłabym jej kupić, ponieważ chciałabym, żeby ten prezent był niezwykły i oryginalny. Pierwszy raz znajduję się w takiej sytuacji i przyznam, że jestem lekko skrępowana

Pomóżcie!

By Kwiatuszek
#24 Mysle ze powinnas kupic jakies zabawki:) wiadomo, ze male dziecko nie jest w ogole swiadome tego co dostaje na prezent wiec prezent bedzie glownie dla jego mamy. Nie wiem moze pogadaj z ta twoja kolezanka i zapytaj ja co by bylo dobrym pomyslem na prezent?? jesli nie kup jakies grzechotki albo ubranka bo nic innego sensownego nie widze. powodzenia
By Anulaa
#440 Witaj :)

Może zainteresuje cię taki pomysł na prezent :)

Metryczka dla dziecka wyszyta haftem krzyżykowym. A na obrazku imię dziecka, data urodzenia lub data Chrztu Świętego, do tego śliczny miś :)
A wszystko kolorowe, ślicznie oprawione i na pewno niepowtarzalne :)

Pozdrawiam :)
Anulaa
By wika
#4296 Ja myślę że fajnym pomysłem jest kupienie czegos praktycznego plus pamiatka chrztu") i polecam jednak wycieczkę do sklepu z zabawkami:)
By wika
#4297 Ja myślę że fajnym pomysłem jest kupienie czegos praktycznego plus pamiatka chrztu") i polecam jednak wycieczkę do sklepu z zabawkami:)
By Zielona_Herbata
#4298 najlepeij coś ze złota i żeby była pamiątka to taki jakby gips, gdzie się odciska raczki i nóżki dziecka i ten gips zasycha i się wsadza w ramkę, takie zestawy z gipsem można dostać w sklepach dla dzieci