Dyskusje o prezentach na dzień mamy 26 maja
By blanka
#8920 A może jakieś witaminy dla seniora? Oczywiście nie chodzi o to, żeby podkreślać wiek mamy, ale żeby zadbać o jej zdrowie - ludzie zazwyczaj sami o takich rzeczach nie pamiętają, lub wstydzą się kupić. Oczywiście ma to być tylko dodatek do prezentu. Podoba mi się wspomniana wyżej szkatułka. A jesli chodzi o kubek - na dzien matki dałam mamie właśnie kubek z tekstem w środku ''Mamo, każdego dnia kocham Cię coraz bardziej''. Mama byla wzruszona.

By tosiaczek
#9079 tylko wiesz nie kazde witaminy sa odpowiednie dla seniora, jak chcesz to zobacz sobie tutaj http://klubseniora.pl/ masz troche artykułów własnie dotyczące suplementacji witamin po 50-ce :) a jak nie to mozesz standardowego tonika kupic doppelherz czy jakos tak się nazywał :)
By SoniaK
#9212 Moim zdaniem warto pokazać ze się troszczymy o takie osoby i ze interesuje nas ich zdrowie. Fajnym pomysłem na prezent będą jakieś witaminy dla seniora . To jest na pewno jakis praktyczny prezent a po za tym pokażesz że troszczysz sie o jej zdrowie.
By lilka91
#9873 Moja mama ma w lutym 60 urodziny i chcę ja z tej okazji zapisać na kurs internetowy który znalazłam na http://klubseniora.pl/ Wydaje mi się, że w jej wieku gimnastyka umysłu i różne kursy są mile widziane. Chcę ją też zapisać na jakieś zajęcia gimnastyczne dla seniorów. Powinna się ucieszyć bo to w końcu dla jej zdrowia;)
By lordd
#9883 Gdybym był Twoim rodzicem, obraziłbym się jeśli dostałbym tabletki dla seniorów albo suplementy na pamięć. Trochę wysiłku. Sprzęt agd, rtv, żelazka, roboty kuchenne, odkurzacze, coś z elektroniki. Na http://allinside.pl mnóstwo pomysłów.
By sylwia4012
#15647 A to prezent na Dzień Matki ma być czy z innej okazji? Ja tak czy inaczej postawiłabym na prezenty personalizowane. Tutaj https://mygiftdna.pl/Prezent-Na-Dzien-Matki widziałam elegancki zestaw do wina w drewnianej skrzyneczce, którą można ozdobić grawerowanym monogramem.