Dyskusje o prezentach na dzień mamy 26 maja
By Samig
#16444 A jak mama zareagowałaby na porcelanę? Moja wręcz ubóstwia! Zwykle zamawiamy coś od mariapaula.pl, bo uważamy, że to najlepszy producent. Moi rodzice zaczęli już zbierać porcelanowe filiżanki.

By bella
#17390 z klasą i stylem to na pewno nie kupuj żadnych słodyczy, upominków itp tylko postaw na coś oryginalnego :)
Myślę, że twoja mama zadowolona byłaby z jakiegoś hotelu w spokojnej okolicy ze spa w ofercie:) Z własnego doświadczenia mogę ci polecić hotel Abidar w Ciechocinku. Cenowo wychodzi całkiem ok a do tego za darmo jest korzystanie z jacuzzi i sauny. Zrobiłam taki prezent swojej mamie kiedyś i bardzo jej się spodobało
By aguś1
#20986 Najlepiej wykupić mamie pobyt w dobrym hotelu, gdzie będzie mogła odpocząć i zregenerować siły. Taki oryginalny prezent na pewno przypadnie jej do gustu. Każdemu przyda się urlop. Polecam szczególnie Piwniczna Zdrój Hotel Smrek,bo miejsce jest naprawdę niezwykłe.
By bella
#20992 Na takie okrągłe urodziny to musisz obmyślić jakiś naprawdę fajny prezent dla mamy :D Zabierz ją na przykład na takiw ypad do spa, myślę, ze to będzie dla niej super prezent :) Jak nie znasz żadnego fajnego, to ja bardzo polecam Ci Grand Lubicz w Ustce http://www.unitral.pl/. ja bardzo lubię tam jeździć, fajny hotel no i blisko też poza tym do plaży :)
By KamilaK
#21347 Moja mama jest w podobnym wieku i kupiłam jej storczyka (uwielbia te kwiaty), praliny i Vital Tonik z doppel herza - z tego co czytałam na opakowaniu to zwiększa siły witalne organizmu :)