Dyskusje o prezentach dla mamy

By pocket
#24811 Apropo prezentu w postaci lakierów hybrydowych. Ja od dawien dawna jestem fanka lakierów hybrydowych. Bardzo je polecam ze względu na trwałośc, intensywność kolorów i żywe odcienie. Akurat mogę Wam polecić https://nailscompany.eu/ - to polska firma ale bardzo dobra jakościowo. W portfolio mają nie tylko lakiery ale też np. produkty do pielęgnacji dłoni typu oliwki, kremy, balsamy, parafiny.
By MyjniaWalczy
#25356 Może nie album ze zdjęciami, bo to jest już takie przereklamowane, wszyscy tak robią... Ale znam jeden fajny sklep w internecie gdzie robią plakaty na zamówienie. I może spróbuj pójść z Twoim prezentem w tym kierunku, mamie na pewno spodoba się takie podejście, a i w 50 zł się zmieścisz :)
By Los7
#25450 Co kto woli, ale ja nie jestem specjalną zwolenniczką kwiatów. Wychodzę bowiem z założenia, że liczą się prezenty praktyczne, takie które posłużą jubilatowi/jubilatce. A kwiaty? Zwiędną po kilku dniach. A na przykład zastawa (można znaleźć do 50 zł komplety) przyda się w sam raz. Ostatnio taki prezent wręczyłam siostrze i była bardzo zadowolona.
By FranczeskaWil
#25567 za taką cenę możesz kupić bardzo fajny album na rodzinne zdjęcia. Nie wiem czy wasza mama już taki ma, bo moja to ma ale to tylko dlatego że kupiłam jej taki na ostatnio święta. Od tego czasu uzbierała już całą masę fajnych rodzinnych zdjęć. Odwiedźcie sklep z albumami Album Foto i tam poszukajcie czegoś w sam raz