Dyskusje o prezentach dla mamy

By Aneczka21
#23899 A może warto zainwestować z karnet zabiegów kosmetycznych? Mama na pewno się zrelaksuje i poczuje się piękniejsza. Ze swojej strony mogę polecić gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej – Gorlicka Kruk (http://gorlickakruk.pl/). Korzystałam u nich z masażu całego ciała i zabiegów kosmetycznych twarzy. Możecie wybrać się razem. Spędzicie wspólnie czas, co będzie dodatkowym atutem prezentu. ;)
By biedroska
#23925 Ja swojej mamie kupiłam niedawno masażer na okolice oczu. Zamówiłam go w sklepie galeria łucznik, bo tam znalazlam taki w rozsądnej cenie. Działa rozluźniająco na okolice oczu, dlatego ma działanie przeciwzmarszczkowe. mama mówi, że codziennie na wieczór sięga po niego wraz z ulubionym kremem pod oczy i wykonuje masaż.
By Golderniejak
#24882 Możesz postawić na nową komórkę np. apple iphone 8 plus. Nie jest taka trudna w obsłudze, Twoja mama na pewno da sobie radę. Sprawdz na tej stronie:https://www.ceneo.pl/55384928 . Można tam porównać ceny w róznych sklepach.
By Mardeen
#24998 Mojej mamie to zawsze się marzy zwyczajnie chwila wytchnienia więc zawsze staram się, żeby prezenty jej to umożliwiały, teraz na Mikołaja dla niej i dla taty chcę zorganizować wyjazd na weekend do https://www.termabania.pl bo o tych basenach termalnych mówiła już od dawna ciągle odwlekając wyjazd- teraz jak wszystko będzie miała zorganizowane będzie jej o wiele łatwiej