Dyskusje o prezentach dla mamy
By linka
#21678 Witajcie dziewczyny! Muszę się Was poradzić w kwestii biżuterii , nie bardzo umiem się zdecydować co dać mojej mamie na prezent. Pomyślałam że niedługo idzie na wesele i będzie musiała kupić sobie biżuterię więc kupię jej coś sama. Będzie miała czerwoną sukienkę i jaka biżuteria będzie do tego pasowała ? będę zamawiała z tego sklepu http://sklep.arlekin.design/64-bizuteria-srebrna zerknijcie i poradźcie mi co najbardziej spasuje się z czerwona sukienką ?

By sabbina16
#21925 Ja z racji tego, że z mamą mieszkamy w różnych miastach sprawiłam dosyć nietypowy aczkolwiek ciekawy według mnie prezent. Był to kurs jak używać tabletu i Skype oraz takich portali jak Facebook cy Skype. Kurs możecie zobaczyć tutaj https://aasynetu.pl/ . Dzięki niemu mimo tego, że mieszkamy od siebie daleko możemy być w stałym kontakcie i rozmawiać widząc się przez Skype :)
By Leonarda
#22507 A może pędzle do makijażu https://pl.oriflame.com/makeup/beauty-tools-brushes/makeup-brushes ? Wiele kobiet zapomina, że trzeba po pewnym czasie je wymieniać. Jesteśmy tak zabiegane, ze zazwyczaj zapominamy o tym.
Od jakości używanych pędzli zależy wykonanie makijażu. Zużyty albo stary pędzel może popsuć najlepszy makijaż.
By Doeo
#22709 Mamie na pewno spodobałaby się fotoksiążka z rodzinnymi zdjęciami. Na myselfbook dostępnych jest wiele szablonów rodzinnych. Nic tylko tworzyć korzystając z kreatora online lub offline. ;)
By Nikolll
#22762 Ja kupiłam ostatnio mamie taki detektor powietrza https://smarthome24.pl/jakosc-powietrza ... results=10 mama zawsze narzeka że źle się czuje raz duszno jej w domu złe nawilżenie itd. Na chwilę obecną testuje ten detektor już od 2 mce i ostatnio mówiła że jest świetny teraz może kontrolować jakość powietrza w domu
By strawberry9
#22791 Ja mamie na imieniny kupiłam piękny komplet ręczników z https://zwoltex.pl/ :) Mamcia była bardzo zadowolona, bo ręczniki okazały się być mięciutkie i przyjemne. Teraz pięknie dekorują naszą łazienkę! to był świetny pomysł i na pewno jeszcze kiedyś z niego skorzystam.