Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By FranczeskaWil
#26372 Na necie jest pełno fajnych pomysłów na prezenty do facetów. Możecie postawić na coś praktycznego jak narzędzia, jakieś elementy garderoby albo kosmetyki. Faceci w sumie lubią praktyczne prezenty ale i są też gadżeciarzami. Więc może jakoś połączycie te dwie rzeczy? Możecie kupić kosmetyk typowo "męski" takie znalazłam na stronie https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/pomady/ jest to sklep skierowany dla prawdziwych facetów dbających o swoje włosy, brodę i wąsy :)
By paniola
#26644 Ja z moim mężem nie mam problemu z prezentami, uwielbia elektronikę, kabelki i sprzet audio. Nie tak dawno temu natknęłam się na stronkę audioplaza i chciałabym kupić mężowi gramofon https://audioplaza.pl/products/21157-pro-ject-debut-carbon-2m-red-dc-gramofon-salon-poznan Największą modyfikacją jest zastosowanie ramienia z włókien węglowych, co przełożyło się na jego sztywność i ograniczenie do minimum niepożądanych rezonansów. Mój mąż uwielbia takie gadzety, wiec bedzie zachwycony.
By lenny
#26782
listynka napisał(a):Kwestia właśnie tego co lubi mąż. Ja swojemu np w tamtym roku podarowałam kamerkę sportową z Teletorium, bo bardzo lubi takie gadżety :D

Mój też się właśnie jara takimi rzeczami, mamy taką kamerkę sportową i bierzemy ją na każde wyjazdy.
By juliettx
#28578
lenny napisał(a):
listynka napisał(a):Kwestia właśnie tego co lubi mąż. Ja swojemu np w tamtym roku podarowałam kamerkę sportową z Teletorium, bo bardzo lubi takie gadżety :D

Mój też się właśnie jara takimi rzeczami, mamy taką kamerkę sportową i bierzemy ją na każde wyjazdy.

Ja właśnie zastanawiam się nad kupnem takiej kamery, bo faktycznie może być niezły gadżet. :D
By mariette
#29311 Fajne te propozycje. Co do Teletorium to ja akurat bardzo lubię tam kupować, mają sporo niezłych gadżetów. Ja też postawiłabym na kamerę albo rejestrator.
By mondrala
#30971 A może kup mężowi wideo rejestrator do jego samochodu? https://smartcams.pl/ Taka kamerka to często ostatni dowód na niewinnosć podczas wypadku. Przydaje sie w wielu sytuacjach na drodze :) jest to bardzo dobry pomysł na prezent, na pewno praktyczniejszy niż kolejny zestaw perfum :)
By zatroskanaja
#31641 Mój mąż ma dwie pasje ryby i góry.Dlatego chcę mu zafundować wyjazd w Sudety a dokładnie do Świerardowa Zdrój. Jest też blisko do Szklarskiej Poręby. Więc nuda nam nie będzie grozić. A jeść będziemy w góralskich karczmach. Słyszałam że najlepsza jest to Karczma Świerardów-Zdrój Specjalizuje się min w kuchni izerskiej - której nie znam. Będzie więc okazja poznać nowe smaki. A podobno też tę karczmę wyróżnia to że ich goście mają zapewniony trasport darmowy do karczmy i z powrotem na kwaterę ich tax.
By Moe Joe
#31739 Ja bardzo bym się ucieszył z praktycznego prezentu. Jestem kolarzem, więc już od paru miesięcy napominam mojej żonie, żeby pomyślała o jakimiś kasku, bo obecny już powoli jest nieco zużyty. Marzy mi się w szczególności kask poc trabec, ale nie wiem, czy żona zrozumie moje przesłanie :roll: Jeśli któraś ma właśnie męża sportowca, warto zainwestować w prezent, który będzie związany z jego hobby.