Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By Zofiagut
#21293 może kup mu odrazu sprzęt do wspinaczki, to będzie bodziec ku temu żeby zacząć się wspinać a nie ma nic fajniejszego niż wspinaczki górskie. Zastrzyk adrenaliny i natura :) tutaj jest super sklep wspinaczkowy

By mane
#21411 Kup mu kosmetyki do auta żeby miał czysty samochod...ja lubię miec ogólnie czyste auto zarówno w środku jak i na zewnatrz, jestem takim troche perfekcjonista. sowj samochód odkurzam co tydzien, myje go co dwa dni. Tapicerke przynajmniej raz w miesiacu. Ja swoją tapicerkę czysczę: total-care.pl/product-pl-247-Preparat-Tapicer-5l-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-tapicerki.html. ten preparat dobzre usuwa wszelkie zabrudzenia a i odświeża w środku samochód i to w miare długo sie utrzymuje..
By zatroskanaja
#21599 Ja się zastanawiam nad hantlami. Ostatnio ćwiczył u mojego brata. Podobało się, więc może i warto mieć je w domu. A że jestem przezorna to znalazłam stronę http://www.marbo-sport.pl/Cwiczenia-han ... l-158.html Gdzie jest podane jak odpowiednio powinno sie wykonywać ćwiczenia. Wydrukuję i dodam do prezentu.
By mane
#21743 Myślę, ze zależnie od budżetu oraz oczywiście w zależności o zainteresowań,
dobrą opcją na prezent jest
konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/7390-f1-2016-pc-kluc z.h tml
szczególnie fajna opcja taki prezent dla chłopaka!