Dyskusje o prezentach dla mamy
By serkom
#11423 Co myślicie o kupieniu nowo upieczonej mamie kosmetyków dla dzieciaków: http://www.superkoszyk.pl/dziecko.html albo zwykłej wyprawki w postaci podstawowych produktów??Takie produkty zawsze będą takiej młodej mamie potrzebne i przynajmniej nie ma opci, że będą niewykorzystane. Co sądzicie?? Jakie inne pomysły??

By sandra111
#11504 Młode mamy często chcą szybko wrócić do formy, ćwiczyć i przechodzą na dietę. Dobrym prezentem może być suplement diety np http://www.somatodrol.com/ Pozwala szybciej zawalczyć z tkanką tłuszczową i buduje mięśniową. Po wysiłku fizycznym organizm szybciej się regeneruje. Niweluje też skurcze. Ja bym się bardzo ucieszyła z takiego prezentu. Myśląc że mogę też zadbać o siebie.
By jola.pasich
#28925 Może lepiej pomyśleć o młodej mamie. Po ciąży pewnie zostały rozstępy, więc można podarować zestaw kosmetyków.
Na rozstępy dobry jest olej ze słodkich migdałów. Podaję link, gdzie można kupić najtaniej.
https://www.kwiatyupominki.net/olejek-z ... -1040.html
By Xenkia
#29201 Prezent dla świeżo upieczonej mamy to super pomysł :) Ja np zaraz po urodzeniu od mojej psiapsiółki dostałam olejek Bio-Oil. Fajny preparat idealny na rozstępy i blizny. Faktycznie mi się przydal, bo po porodzie wyszły mi czerwone małe rozstęy na brzuchy. Smaruję już miesiąc i już widzę pierwsze efekty, rozstępy są ciut bledsze. Do tego miło pachnie i wygładza skórę. Jestem zadowolona z tego prezentu.