Dyskusje o prezentach na urodziny

By epolka
#25442 Z młodszą siostrą można bardzo fajnie spędzić czas. Jeżeli lubi uczyć się angielskiego to może lekcja próbna w jakiejś szkole językowej lub prywatnie? :) Na przyjęcie urodzinowe można też dać po prostu tort! Fajne ciasta można znaleźć w sklepie e-torty.pl. Taki tort z lukrowanymi życzeniami po angielsku na pewno zrobi wrażenie i wywoła uśmiech. :) Zresztą, jeżeli naprawdę lubi angielski to całe przyjęcie można zorganizować po angielsku, z fajną muzyką i rekwizytami.
By Maaaaja
#26200 Wiesz co, wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłoby postawienie jej kursu języka obcego, na przykład angielskiego. A najlepiej to od razu posłać ją na kurs języka angielskiego do USA! Na przykład z pomocą tej strony http://smiletrips.pl/obozy-kolonie-jezy ... w-stanach/ będzie to możliwe :)
By ferox
#26878 Zerknij na http://morele.net/wiadomosc/sluchawki-b ... kupic/870/. Takie słuchawki mogą się bardzo jej spodobać. Zwłąszcza jeżeli lubi słuchać muzyki. Dzięki temu, ze są bezprzewodowe nie będą się jej plątać. a to chyba najbardziej irytujaca rzecz związana ze słuchawkami ;)