Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka

By giftarka
#27389
GamBOY napisał(a):Dla młodszej siostry może jakaś lalka. :)


Moim zdaniem to doskonały pomysł. Dziewczynki uwielbiają lalki i nigdy ich nie jest im mało. Chyba każda z nas tak miała. Ciekawe lalki ever after high gry znajdziesz na Urwis.pl. Zajrzyj na stronę, a zobaczysz zarówno szkolną księżniczkę, łuczniczkę i ich przyjaciółki. Jest w czym wybierać.
By Golderniejak
#31939 To super wiek do kupowania prezentów. Moja córka ma tez 8 lat i najbardziej lubi bawić się lalkami :) Teraz chce jej kupić coś ekstra. Na stronie https://www.ceneo.pl/Domki_dla_lalek widziałam piękne domki dla lalek i jeszcze nie wiem który wybrać... Lepiej duży czy mały? Z matel czy inny? Który się Tobie podoba?
By onamiki
#32220
Dajen42 napisał(a):Myślę, że klocki LEGO mogą się jej spodobać.

Uważam, że pomysł z LEGO jest świetny. Sama polecam Ci ten zestaw https://www.al.to/p/409415-klocki-lego-lego-elves-wieza-noctury.html jest idealny dla dziewczynki w takim wieku. Bardzo dużo elementów, śliczne minilaleczki, ruchome elementy no i otoczka bajki stworzonej przez lego idealnej dla małych dziewczynek i cieszącej się wielką popularnością. Do tego klocki świetnie rozwijają wyobraźnie i mogą jej towarzyszyć przez wiele lat! :) Ja bym się nawet nie zastanawiała :)
By baklajean
#32921 Dajmy się dzieciom pobawić - myślę, że zakup zabawki to najlepszy pomysł. Jakiej - to zależy tylko od stanu Twojego portfela oraz upodobań siostry. Warto się dowiedzieć czym teraz bawią się dzieci, co jest na topie. Większość dziewczynek chce to samo co ich koleżanki.
By Aneczka21
#34872 Może tradycyjnie lalka? Na przykład w sklepie Gonzo Toys dostępna jest lalka monster high 13 życzeń - https://gonzotoys-sklep.pl/glowna/169-m ... attel.html. W opakowaniu znajduje się dodatkowo pamiętnik z ciekawymi historyjkami, dużo akcesoriów i zwierzątko. Może przypadnie do gustu Tobie i siostrze. :)