Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka

By giftarka
#27389
GamBOY napisał(a):Dla młodszej siostry może jakaś lalka. :)


Moim zdaniem to doskonały pomysł. Dziewczynki uwielbiają lalki i nigdy ich nie jest im mało. Chyba każda z nas tak miała. Ciekawe lalki ever after high gry znajdziesz na Urwis.pl. Zajrzyj na stronę, a zobaczysz zarówno szkolną księżniczkę, łuczniczkę i ich przyjaciółki. Jest w czym wybierać.
By Golderniejak
#31939 To super wiek do kupowania prezentów. Moja córka ma tez 8 lat i najbardziej lubi bawić się lalkami :) Teraz chce jej kupić coś ekstra. Na stronie https://www.ceneo.pl/Domki_dla_lalek widziałam piękne domki dla lalek i jeszcze nie wiem który wybrać... Lepiej duży czy mały? Z matel czy inny? Który się Tobie podoba?
By onamiki
#32220
Dajen42 napisał(a):Myślę, że klocki LEGO mogą się jej spodobać.

Uważam, że pomysł z LEGO jest świetny. Sama polecam Ci ten zestaw https://www.al.to/p/409415-klocki-lego-lego-elves-wieza-noctury.html jest idealny dla dziewczynki w takim wieku. Bardzo dużo elementów, śliczne minilaleczki, ruchome elementy no i otoczka bajki stworzonej przez lego idealnej dla małych dziewczynek i cieszącej się wielką popularnością. Do tego klocki świetnie rozwijają wyobraźnie i mogą jej towarzyszyć przez wiele lat! :) Ja bym się nawet nie zastanawiała :)
By baklajean
#32921 Dajmy się dzieciom pobawić - myślę, że zakup zabawki to najlepszy pomysł. Jakiej - to zależy tylko od stanu Twojego portfela oraz upodobań siostry. Warto się dowiedzieć czym teraz bawią się dzieci, co jest na topie. Większość dziewczynek chce to samo co ich koleżanki.