Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By DiegoGG
#13329 A może jakąś bluzę? Sama ostatnio zrobiłam taki prezent koledze. Kupiłam mu bluzę adidasa. Wybrałam taką: http://adidas-oldschool.com/meskie/bluz ... rna-622691 Myślę, że prezent był trafiony. Kwestia też tego, jak się ten ktoś ubiera, ale bluza jest dość uniwersalną częścią garderoby.

By Oleczka
#15790 Ja na prezent dla przyjaciela wybrałam lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. Sama zawsze chciałam dostać taki prezent i uważałam, że spodoba się również mojej przyjaciółce i się nie myliłam.
By monaliza13
#15861 Moja przyjaciółka zakłada firmę i mam zamiar jej sprezentować program wfirma do samodzielnego prowadzenia księgowości online https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Jest to program do księgowości z dodatkowym modułem magazynowym. Mam nadzieję, że to jej ułatwi pracę, a ja zaoszczędzę bo jest teraz w promocyjnej cenie.
By Waldii87
#16035 Jeżeli chodzi o drony, to akurat ja mogę polecić jeden sklep, a mianowicie jest to sklep MegaDron z trójmiasta. Na stronie http://megadron.pl/drony/profesjonalne/yuneec/ znajdziecie ich propozycję z firmy Yuneec, a więc jednego z największych i najlepszych producentów dronów na świecie. Kupując takiego drona na pewno się nie zawiedziecie, a ten sklep działa bardzo profesjonalnie o czym sami się przekonacie ;)
By Krakusek
#16276 Cóż, zazwyczaj dobrze zna sie gusta najlepszego przyjaciela, więc łatwo można się w nie wpasować :D Wiadomo, gracz ucieszy się z gry (z gatunku, który lubi), elegant z jakiegoś interesującego i ładnego krawatu, geek z komiksu/czegoś pochodnego. Dobrym pomysłem może być zajrzenie na stronę toys4boys - sam ostatnio zakupiłem tam prezent dla przyjaciela właśnie (konkretnie to gwiezdno-wojenny kubek) i był z niego bardzo zadowolony :D
By juliettx
#28599 A czym się interesuje twój przyjaciel? To chyba najważniejsze, by dobierać prezenty według zainteresowań danej osoby. Ja swojemu podarowałam nowego powerbanka, akurat udało mi się fajnego kupić w Teletorium.