Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By weronikao
#233 Mam nową szefową, która obchodzi za tydzień urodziny. Jest u nas od 2 tygodni i niestety w ogóle nie wiem czym się interesuje i co będzie jej pasowało na prezent. Co jest takiego bezpiecznego co można by jej podarować?

By kajka
#7174 Wiesz co na pewno warto kupić od Panów jakiś bukiet kwiatów to jest bardzo bezpieczny prezent. Z czekoladą bym nie ryzykowała, może być uczulona i będzie wtopa. Alkohol natomiast też jest ryzykowny jeśli nie wiesz czy ta osoba pije. Może kup coś uniwersalnego? Widziałam że tutaj np http://www.dlavipa.info/ mają fajne zestawy biurowe. Taki ładny długopis, pióro albo jakiś notatnik jest zawsze przydatny :) Poza tym nie powiedziałeś jaki macie budżet, a to na pewno by pomogło :) Pozdrawiam !
By monika.l
#10413 My naszej szefowej wykupilismy pakiet zabiegów w salonie piękności. Mamy firmę w Warszawie, więc skorzystaliśmy z oferty kliki Idealist na Chodkiewicza. Mają tam takie fajne pakiety prezentowe, z których warto skorzystać jeśli szuka się oryginalnego prezentu. My wręczyliśmy szefowej zaproszenie na pakiet zabiegów relaksacyjnych (masaże etc) i powiedzieliśmy, że to na ukojenie nerwów jakie przez nas wszystkich ma. Było dużo śmiechu i szefowa była mega zadowolona :)