Dyskusje o prezentach dla dzieci
By Tila
#571 Już kilka dni zastanawiam się jaki można kupić prezent dla noworodka. Czy dobrze kombinuję, że to w sumie głównie prezent dla rodziców? Gdzie szukać takiego prezentu i co to w ogóle może być?

By Sebek
#649 Dla noworodka to się chyba ciuszki kupuje.. ;) Do tego możesz w kopercie dać jakieś pieniądze dla rodziców
By Monia
#1322 Można pomyśleć też o pampersach,o jakimś małym kocyku albo można kupić jakąś oliwkę czy śliniak dla maluszka.
By Becia
#1389 Jest pełno sklepów z rzeczami dla noworodków. Wystarczy iść do najbliższej galerii. Kup może jakieś body lub kaftanik.
By Prezentujeprezenty
#5058 oczywiście możesz kupić ciuszki, które przydadzą się maluchowi albo dać kasę, która przyda się rodzicom, ale ja proponuję Ci wyjątkowy prezent dla całej rodziny - chustę, w której rodzice mogą nosić swoje dziecko http://www.prezentujeprezenty.pl/2012/10/prezentuje-chuste-dla-caej-rodziny.html - sprawdziłam na sobie i swoich koleżankach jak wspaniały jest to wynalazek!
By Listek
#5974 Myślę, że najlepszy prezent dla noworodka to coś praktycznego dla rodziców. Pampersy czy jakieś innego akcesoria, które wykorzystają :D