Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By Ramoneska
#30110 Ehs, chyba po prostu pójdę na łatwiznę. Tata jest dosyć wierzący więc na pewno jakiś święty brelok się mu spodoba. Brelok świętego Krzysztofa? No nie wiem. Ogólnie to i może jakąś śmieszną koszulkę nawiązującą do mema, że rozwozi bułki, wędliny, itp. :lol:
By annanowacka
#31146 latarkę led kupuj :) przyda mu się na 100% w czasie drogi, kiedy nocą będzie musiał coś ogarnąć w trasie, a wszędzie będzie ciemno. no i taka latarka led, jak już musisz się gdzieś zatrzymać, może być zbawienna. no i do jakichś drobnych napraw będzie w sam raz:)
By Patrycja37
#31427 A sprawdzaliście stronkę http://zechsal.pl/ ?
Warto zajrzeć,znajdziemy tu spory wybór kosmetyków magnezowych,takich jak dezodorant magnezowy,pozbawiony substancji zapachowych i sztucznych dodatków.Dla kierowcy tira to odpowiednie miejsce,dzięki dezodorantom magnezowym pot staje się bezwonny a nasza skóra zadbana i zdrowa.
By onamiki
#31428 A może taka nawigacja do samochodu ciężarowego https://www.al.to/p/335086-nawigacja-samochodowa-navitel-f150-5-polska-dozywotnia.html? :) Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają prowadzenie auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tryb ciężarowy wytycza optymalną trasę uwzględniając wysokość mijanych wiaduktów i tuneli, czy ograniczenia skrętu. Do tego posiada bezpłatną i bezterminową aktualizację mapy Polski. Myślę, że taki prezent mógłby się spodobać :)
By Jolojolo
#31465 Może warto pomyśleć nad czymś, co przyda mu się w trasie? Na przykład saszetka pitbull ???? Fajne saszetki są wszędzie, ale lepiej inwestować w nieco trwalsze, takie które są faktycznie dobrej jakości. Spróbuj wygooglować, nie wiem. Takie firmy jak Pitbull.