Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By mane
#22844 Słuchaj może fajna opcją będą kosmetyki samochodowe z
http://www.total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-b
r-chemia-motoryzacyjna.html wejdż tam gdzie są środki do czysczenia i
pieleganacji auta ja zawsze korzystam z tamtad i zawsze znajduje to co chce, i
sa tez fajne preparaty zpachowe np. o zapachu hugo bosa! nie no generalnie
bardzo fajne kosmetyki samochodowe.

By Hanna1987
#25172 Co sądzicie o telewizorze, jako prezent dla ojca? Zamiast kupować kilka drobnych prezentów można się złożyć na jeden porządny. Na http://techfresh.pl/jaki-telewizor-40-c ... lewizorow/ można znaleźć propozycje polecanych telewizorów. Może to jest jakieś rozwiązanie zamiast osławionych skarpet, książek i krawatów?
By ferox
#25229 JEżeli dużo podróżuje, to dobrym pomysłem jest torba podróżna. Jeżeli nie wiesz jak ją wybrać, to poczytaj tutaj: https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jak-wybrac-torbe-podrozna-ktora-bedzie-najlepsza/4810/. To bardzo uniwersalny prezent i z pewnością przyda się osobom, które podróżują ;)
By Golderniejak
#26298 Myślę, że taki kurs językowy to bardzo dobry pomysł. :) Warto uczyć się angielskiego, niezależnie od wieku. Ja sama mam kilka aplikacji w telefonie, które pomagają mi w nauce i zapamiętywaniu słówek. Korzystam ze smartfona Samsung Galaxy S8. Ceny sprawdzałam na tej porównywarce: https://www.ceneo.pl/50851290 . Mam dodatkową kartę pamięci, żeby pomieścić wszystkie moje pomoce naukowe. I przy okazji kilka gier, do których mam słabość.
By lenny
#26790
pixolix napisał(a):
listynka napisał(a):Akcesoria samochodowe to akurat bardzo fajny pomysł. Kamerki samochodowe są bardzo przydatne. https://www.teletorium.pl/product,64812.html

Ja też bym chyba zdecydowała się kupić tacie coś takiego, na pewno bardzo fajna i przydatna rzecz przy stłuczkach.
Też bardzo polecam takie rejestratory samochodowe.