Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By monika.l
#10555 Co sądzicie o kursie z języka jako prezencie? Mój tata ma 50 lat, mieszkamy w Krakowie. W jego firmie jest coraz większa konkurencja ze strony młodszego pokolenia, które zna język angielski. Mój tata niestety nie operuje w ogóle angielskim i opowiadał mi ostatnio, że boi się że kiedyś któryś 'młody' zajmie jego stanowisko ze względu na znajomość języka. W związku z tym wpadłam na pomysł o zakupieniu mu kursu jako prezent urodzinowy. Co sądzicie?

By zosia88
#10582 Mi się wydaje, że to bardzo fajny pomysł. W końcu to coś nietypowego więc tata na pewno będzie będzie pozytywnie zaskoczony :)
By Mardeen
#10583 Tak jak przedmówca, myślę że to bardzo ciekawa koncepcja. Jeśli szukasz szkoły to zdecydowanie polecam Lincolna. Sprawdziłam już sporo szkół językowych w Krakowie i ta według mnie jest najlepsza,
By emka
#10610 ja bym raczej odstresowała tatę :) bo to rzeczywiście przydatny prezent, ale nawet w czasie wolnym będzie pod presją. lepszy chyba byłby wakacyjny wyjazd na deskę surfingową,w Chałupach jest dobra szkoła :) http://www.orkasurf.pl
By SoniaK
#10777 Tak to już jest ze facetowi trudniej jest coś kupić niż kobiecie. Tutaj niestety juz trzeba się nagłowkować. Ja skupiłabym się na rzeczach bardziej praktycznych. Czymś co na pewno sie przyda. Moze coś do samochodu? Słyszałam ze nawigacje TomTom są bardzo dobre. Moze postaw właśnie na coś takiego.
By zosia88
#10807 Ewentualnie pomyślałam jeszcze że mogłabyś skorzystać z pomysłu jaki ja ostatnio wykorzystałam przy prezencie dla mojego ojca. Kupiłam mu przejazd Ferrari na autoprezent.pl. Co sądzisz o takim pomyśle?
By Ader
#10811 Ja mojemu tacie kupiłem na urodziny nowego iphone. Jednak ten telefon upadł mojemu tacie i teraz będę musiał zanieść go do naprawy i konieczna będzie wymiana ekranu iphone łódź. Ale to trudno, przecież takie rzeczy się zdarzają
By donatella
#10813 Mój ojciec jest fanem piłki ręcznej na jego urodziny postanowiłam razem z siostrą zafundować mu bilet na mecz do Kataru na MŚ. Myślę, że dla każdego faceta, który jest fanem sportu bilet na cokolwiek będzie świetnym prezentem. Nigdy nie widziałam go chyba, aż tak szczęśliwego.