Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By myszka25
#15793 Z racji tego, że mój tata ma 65 lat, postanowiłam, że kupię mu nowy telefon. Taki telefon dla seniora, żeby mógł zobaczyć zdjęcia wnuków kiedy mu wyślę, bo trochę kilomterów do siebie mamy. Ma kolorowy wyświetlacz, który jest czytelny. Duże kafelki ułatwiają obsługę szczególnie starszym osobom. Telefon wzięłam w Orange w korzystnej ofercie i w przystępnej cenie.
By Joahim
#16200 Witam! Dobrym pomysłem dla ojca są cygara, jeśli oczywiście jest palaczem :lol: Ja swojemu tacie kupiłem opakowanie cygar w tamtym roku. Na te urodziny planuję mu kupić fajkę i tytoń fajkowy. Spory wybór widziałem w sklepie tytoniowym https://tabakiera.com.pl/ Do kompletu kupię mu jakąś fajną zapalniczkę Zippo ;) Myślę że z takiego zestawusię ucieszy.
By nboss
#16398 Mój tata z rzeczy ma już wszystko. Mając 6stkę dorosłych dzieci nie trudno powtórzyć prezent. ja raczej na tegoroczny dzień ojca kupuję z motoprezent , kupon na jazdę Lamborghini Gallardo. Tata się ucieszy i zarazem będzie w szoku bo nigdy na torze wyścigowym nie był.
By karmelka
#16585 Jeśli tata lubi pić herbatę, to myślę, że ucieszy się z zestawu oryginalnych yerba mate. Do tego można dokupić jakieś akcesoria do picia czy sporządzania napoju, np. http://argentynalimited.pl/pl/c/BOMBILLE-RURKI-DO-YERBA-MATE/4 . Sama bym się ucieszyła z takiego prezentu :)
By monaliza13
#16677 Mój tata zaczął siwieć i widzę że spędza mu to sen z oczu. Zaczęłam szukać rozwiązania i znalazłam salon http://fryzjer.lublin.pl/meski A tu propozycja innowacyjnego systemu redukcji siwizny. Postanowiłam sprawdzić na czym to polega. Oczywiście potem zamówię go dla taty w ramach prezentu urodzinowego.
By Czadoman
#16684 Ja dla ojca wybieram zwykle coś z motoryzacji oboje jesteśmy fanami. Dużo na avans.pl zamawiam, teraz robimy warszaFkę, ale w taki nowoczesny sposób, wbudowany tablet itd. Mam nadzieję że efekt przerośnie nasze oczekiwania.
By zazu
#16704 Ja zaproponowałbym kupno jakiegoś scyzoryka lub multitoola, jak wszyscy wiemy, mieć przy sobie kilka narzędzi w jednym przedmiocie, jest bardzo przyjemne i pożyteczne. A nigdy nie wiadomo kiedy będziemy potrzebować podręcznego gadżetu. Generalnie na stronie http://www.scyzoryki.net można znaleźć wiele takich przedmiotów. ;)