Dyskusje o prezentach dla mężczyzn

By Ewelina
#18118 Zbliżają się święta i czas myśleć o prezentach. Jestem takiego założenia, że prezent przede wszystkim powinien być praktyczny. Dlatego pomyślałam, aby tacie na prezent kupić taką skrzynie narzędziową http://rolmarket.pl/product-pol-8563-Du ... TP22A.html . Co o tym myślicie ?
By KaraAra
#18176 Mój ojciec jest palaczem od ponad 20 lat dlatego w tym roku postanowiłam mu sprezentować jakiegoś porządnego e-papierosa. Jeszcze nie wiem, który z tych wybiorę https://vapuj.pl/ ale na pewno na jakiś się zdecyduję :D
By jannina411
#18205 Z racji tego, że mój tata ma 60 lat, postanowiłam, że kupię mu nowy telefon. Taki telefon dla seniora, żeby mógł zobaczyć zdjęcia wnuków kiedy mu wyślę, bo trochę kilomterów do siebie mamy. Ma kolorowy wyświetlacz, który jest czytelny. Duże kafelki ułatwiają obsługę szczególnie starszym osobom. Telefon wzięłam w Orange w korzystnej ofercie i w przystępnej cenie.
_________________
Wenerolog
By dama_pik
#18523 Kup zestaw kosmetyków do auta na penwo sie uciesyz moze to byc np. coś atkiego 1.total-care.pl/product-pl-235-COCKPIT-300-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i-konserwacji-elementow-plastikowych.html
2.total-care.pl/product-pl-4-Peparat-Opona-400-ml-preparat-do-konserwacji-opon.html
3. total-care.pl/product-pl-243-Preparat-Szyba-1l-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-pianka-preparat-do-czyszczenia-szyb.html
By Alka87
#22865
sandra111 napisał(a):My się z bratem składamy na regały http://www.e-regaly.pl/ bo potrzebuje. A ciągle znajduje inną dziurę do upchania kasy i nie kupuje sobie.


O dzięki za pomysł.
Nasz jest mechanikiem, zawsze narzeka, że opony w warsztacie przeszkadzają mu i musi dla nich znaleźć jakieś miejsce.
Dobrym pomysłem na prezent będzie więc taki regał https://metalsistem-cbtc.pl/regaly-na-opony/
Widać, że solidny i ma dobre opinie