Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By Rekin
#13271 Zastanawiam się czy można potraktować jako prezent komplet opon Prestige Tyres do wózka widłowego? Mój ojciec jest tytanem pracy- cały dzień w firmie spędza i ostatnio wspominał właśnie o wymianie opon w wózku. Stąd mój pomysł..

By monaliza13
#13485 Długo myślałam nad prezentem dla taty i szukałam w internecie i wpadłam na stronę z cygarami . Przypomniałam sobie, że już go kiedyś widziałam z cygarem. Nawet przypomniałam sobie ich zapach , tylko w tedy to ktoś tatę poczęstował i pamiętam, jak stwierdził że to drogie przyzwyczajenie. Więc zamówię takie http://ercigarros.pl/pl/c/Prezenty/107
Mam nadzieję, że będzie zadowolony.
By lilka91
#13696 Myślę, ze opony to niezbyt dobry prezent na urodziny... No chyba, ze twój tata chce coś takiego dostać. Mnie mój poprosił o głośniki komputerowe i chyba mu je sprawię. Tata niedawno odkrył magię komputera ha ha i teraz się oderwać od niego nie może :) Mama się wścieka a ja tam się nawet cieszę, że ma jakieś zajęcie.
By bella
#13697 Opony? Serio? Jak lubi majsterkować itd to kup mu zestaw Nanoprotecha, jest przydatny, a przynajmniej nie bedzie tak, że kupilaś zły rozmiar na przykład. A uwierz, kazdy majsterkowicz doceni, fajne mają te smary
By SoniaK
#13755 Musisz pomyśleć o tym czym sie interesuje. Dzięki temu szybciej uda Ci się wybrać ten trafiony prezent. Ja wiem, że mój tata interesuje się majsterkowaniem i mechaniką. Dla niego taka szafa na narzędzia będzie wręcz idealnym prezentem.
By sandra111
#14088 Ja bym tacie kupiła coś z tej strony http://www.toys4boys.pl/ Mój ma ogromne poczucie humoru, więc padło by pewnie na jakieś fajne kieliszki albo coś personalizowanego. Wybór jest ogromny. pewnie i dla siebie znajdziesz masę rzeczy.
By PsikPsik24_pl
#14134 Tacie z pewnością przydadzą się perfumy,które moim zdaniem są najlepszym pomysłem na prezent,a szeroki wybór i rozsądne ceny znajdziesz na PsikPsik24.pl zapraszamy:)