Dyskusje o prezentach dla mamy
By monaliza13
#13667 Nie ma takiej osoby która ma wszystko. Ale nawet gdybym się myliła to z każdej sytuacji jest wyjście, może coś innego np
www.sterownikitech.pl może sterownik ciepła do pokoju. Chociaż ja bardziej bym myślała o czujniku gazu - troska o bezpieczeństwo obdarowywanej osoby.

By kasjopeja38
#13780 Myślę, że dla kobiety, która ma wszystko taka ciekawa propozycja ubraniowa mogłaby być fajna http://byinsomnia.com/kategoria/nowa-ko ... mimi-tunic Wydaje mi się, że pasuje i do getrów i do dżinsów. Poza tym jak ktoś ma wszystko to szuka ciekawych rozwiązań ubraniowych a to jest ciekawa propozycja :)
By edyta30
#13860 Też to znam....moja mama generalnie tez ma wszystko i nigdy nic nie potrzebuje...kupowanie prezentów dla niej to koszmar zawsze...ostatnio więc stwierdziłam że kupię jej jakiś śmieszny gadżet ...poszperałam i znalazłam fajnie zaopatrzony sklep z takimi rzeczami www.takapaka.pl ....kupiłam mamie tam aerator do wina (bo jest miłośniczka win:)
http://www.takapaka.pl/Produkt/1186/aer ... results=39 prezent fajny z pomysłem i niebanalny:):)
By sandra111
#14008 Fizycznie nie możliwe żeby mieć wszystko. Ale są takie osoby które tak mówią i rzeczywiście jest wtedy problem z prezentami. Moja mama taka jest. Ale chcę jej kupić na mikołajki fototapetę do salonu. Widziałam tu. Wiem że chciałaby czarno białą z jednym mocniejszym akcentem. Na taki prezent na pewno nikt z rodziny nie wpadnie.
By ravioli09
#14381 Wydaję mi się, że nawet osobę, która ma wszystko ucieszy wyjście do naprawdę dobrej restauracji. Zawsze na ważne okazję zabieram rodzinkę do restauracji Salto w centrum Warszawy. Serwują tam kuchnię południowoamerykańską a szefem kuchni jest sam Martin Gimenez Castro więc dania są po prostu finezyjne ;)
By Karinka
#14421 Osobie, która ma wszystko warto kupić bon na jakieś usługi. Ja na przykład mojej mamie zafundowałam masaż leczniczy w Warszawie http://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze/masaze-lecznicze/masaz-leczniczy/ i była zachwycona. Pomogło to na dokuczający jej kręgosłup, a do tego się zrelaksowała. Poszukaj czegoś w tym stylu, a na pewno będzie radość ;)