Dyskusje o prezentach dla mamy

By sandra111
#14539 Nie ma takich osób- tylko tak mówią. Moja mama zawsze mówi że ma wszystko i nic nie chce. To jej teraz chcę zafundować wczasy jak skutecznie schudnąc w Primavera Wiem że się ucieszy bo walczy z kilogramami. Tak pod okiem dietetyka i instruktorów będzie jej łatwiej. Poza tym w grupie motywacja zawsze jest silniejsza.
By dama_pik
#15667 zaproś ją na kolacje, mi sie wydaje ze to jest dobry pomysl. ja z mama od czasu do czasu chodze wlasnie na takie wypady, spokojnie mozna pogadac itp, ale prezent tez to moze byc fajny. My zazwyczaj chodzimy do Salto na Wilczej w Warszawie, bo moja mama uwielbia tamtejsze steki :D
By karmelka
#16693 Skoro ma wszystko, no to może nie kupować przedmiotu, tylko opłacić jakiś fajny wyjazd? Myślę, że spodobałby się jej weekend w jakimś spa, np. w resorcie Głęboczek. Ja bym była zachwycona takim prezentem :)
By Sebastian1578
#16788 Jeżeli osoba ma wszystko to najlepiej szukać czegoś praktycznego. Na przykład soczewki kontaktowe. Trzeba je wymieniać więc jak kupimy to się przyda. Ja na przykład widziałem duży wybór soczewek w sklepie Kontaktowe.pl http://www.kontaktowe.pl/?cat_id=4&page=0&view=3&sort=default . Oczywiście najpierw trzeba poznać wadę wzroku danej osoby, lub podpatrzeć jakie używa soczewki :)
By annacia
#17025 Jak się ma do czynienia z osobą, która ma już wszystko, to pozostaje tylko ją odwiedzić, przejrzeć mieszkanie, dokładnie zbadać stan magazynowy umeblowania i domowego asortymentu i dobrać kolejną fajną rzecz ;) prezent z pomysłem z Domu z Pomysłem - http://www.domzpomyslem.pl/sklep/nowosci.html - jest z czego wybierać, więc do boju i powodzenia ;)