Dyskusje o prezentach dla mamy
By Relax
#917 Nie lubie owijac w bawelne wiec przejde do rzeczy - moja mama to typ kobiety, która ma wszystko. Ciuchy, kosmetyki.. wszystko ma. Zawsze kiedy pojawia się sytuacja, w której jestem zmuszony kupić jej jakiś prezent rozkładam ręce, bo nie mam zielonego pojęcia co takiej osobie można by było kupić. Co można takiej osobie kupić?? Pomóżcie, proszę..

By sonia2011
#1190 A może jej wykupisz np. wyjście do spa? To fajny pomysł na prezent, bo niestandardowy, a poza tym każda kobieta lubi od czasu do czasu się rozpieścić. Zobacz sobie na stronkę Głęboczka. To bardzo fajne spa, w którym można sobie zamówić zabiegi na bazie wina, czyli winoterapii.
By beniek33
#1233 Dokładnie, najlepiej jakiś wyjazd. Albo wakacje/wczasy jej zafunduj :)

Generalnie, w mojej opinii będzie to najlepszy wybór. Warto też rozważyć coś wykonanego ręcznie. Taki prezent nie zastąpi żadnego innego - kupionego w sklepie.
By beat.a
#1625 Twoja mama z pewnością ucieszy się z fotoksiążki. Pozbieraj jej zdjęcia z mężem, dziećmi, wnukami itd. Ja zrobilam taki prezent rodzicom z okazji jubileuszu, ale z okazji urodzin też się sprawdzi. Ja robiłam w ją w Najlepszefoto. Zadlądnij sobie na ich srotnę internetową. To super opcja dla ludzi zaprocowanych.
By Krycha
#1698 no spa to już w ogóle super pewnie będzie bardzo zadowolona myślę, że powinieneś pójść w tę stronę bo skoro mama ma wszystko to lepiej zainwestować w jakieś zabiegi bo rzeczy materialne pewnie ja już nie ucieszą
By marlenabotko
#1716 Polecam portret malowany pastelami albo rysowany. Na allegro można kupić na prawde tanie a piękne portrety. Za 70zł można kupić portret a3 namalowany pastelami albo np. za 50zł narysowany ołówkiem. Zobacz http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=14640598
Obrazek
Obrazek