Dyskusje o prezentach dla taty

By Prezentujeprezenty
#5869 Na moim blogu o prezentach opisałam już sporo pomysłów na podarunki dla podróżników, ale ostatnio furorę robią oryginalne okładki na paszporty http://www.prezentujeprezenty.pl/2013/07/prezentuje-wakacyjny-must-have-dla.html - niby to taka mała rzecz ale potrafi bardzo ucieszyć!
By dziunia
#6283 A może solidny notes, gdzie mógłby opisywać swoje przygody z podróży? Dobrym prezentem mógłby być też dysk zewnętrzny do komputera, bo jak podróżuje to z pewnością też lubi fotografować i przyda mu się dodatkowe miejsce na zdjecia.
By ninka
#6924 A może coś z elementu ubioru, który każdy poważny podróżnik powinien mieć? Ja kupiłam ostatnio mojemu tacie jeden z modeli kurtek the north face. Muszę przyznać, że tata był bardzo zadowolony z tego prezentu, gdyż kurtki tego producenta sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych, a on uwielbia piesze wędrówki w górach, a tam jak wiadomo, pogoda bywa zmienna.
By kajka
#7066 ja bym pokombinowała coś z jakaś wspólną wycieczką - mój tata lubi zagraniczne wycieczki więc dla odmiany chciałabym żebyśmy razem pojechali gdzieś w Polskę :) Widziałam że tutaj http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... arpacz.htm mają fajny wykaz hoteli. Jako że mam firmę to może uda się uzyskać jakiś mały rabacik :)
By sandra111
#11318 sama bardzo dużo podróżuję ale staram się ograniczać wymiary bagażu. Więc mąż mi kupił na urodziny w electro.pl czytnik ebooków i gwarantuję Ci że każdy podróżnik ucieszy się z takiego prezentu.
By baska
#37435 Tutaj https://www.twojemapy.com/wielka-turyst ... pa-swiata/ jest ciekawe rozwiązanie! Myślę, że taka mapa świata to idealny prezent na każdą okazję. Można zaznaczać na niej miejsca, w których się było i snuć plany następnych podróży. Jest to miły upominek nawiązujący do pasji. Moim zdaniem się sprawdzi.