Dyskusje o prezentach dla taty
By Polika
#591 Jeżeli wiecie co mogłabym kupić swojemu tacie to proszę pomóżcie. Tata jest zapalonym podróżnikiem, lubi jeździć po świecie i zwiedzać, ma 55 lat.

By Anitka
#637 Dla podróżnika to pasowałby jakiś gadżet z kompasem, scyzorykiem, kombinerkami, śrubokrętem itp. Takie coś nie dość, że jest praktyczne to na dodatek będzie ciekawym pomysłem na prezent. ;)
By Becia
#1271 A ja proponuję kupić mu dobrą książkę o podróżach - może Wojciecha Cejrowskiego? Sama czytałam, więc polecam.
By Róża
#1353 Albo kup plecak - taki ze specjalnym przeznaczeniem do podróżowania, albo jakąś koszulkę sportową na wyprawy.
By Zośka
#1430 Może kup coś z wyposażenia turystycznego, np. kubek izotermiczny albo termos? Zawsze są jakieś braki jeśli chodzi o wyposażenie na podróż.
By balance
#1948 Fajna ksiązka podróżnicza byłaby dobrym prezentem, jakiś przewodnik po kraju do którego ta osoba marzy żeby pojechać, albo kiedyś widziałam taki fajny notes dla podróżnika, stylizowany fajnie podróżniczo (ale nie kiczowato) na zapiski z podróży. Albo portfel stylizowany na wygląd starej mapy, mnie osobiście bardzo się podobał. Może być też np. skrzynia drewniana albo jakiś nieduży kuferek :)