Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Ponika
#1053 Dzień dobry, Szukam jakichś bardzo fajnych propozycji na prezent dla zapalonego podróżnika turysty. Nie wiem jakieś ciekawe gadżety, które można użyć podczas podróży. Mój kolega cały czas gdzieś wyjeżdża i to w takie dalekie eskapady jak Peru, RPA ostatnio z Nowej Zelandii wrócił ...i przywiózł mi super super wazę. Chciałabym się odwdzięczyć jakimś fajnym prezentem związanym z podróżami - czymś co mu się przyda w jego wyjazdach. Bardzo proszę o jakieś propozycje.

By Rambo
#1056 Hmmm... jak podróżuje samolotem to chyba przydałaby mu się taka mobilna waga do bagażu. Ja sprawiłem kiedyś taką swojej cioci i była zadowolona :) Dokładnie chodzi o ten model - http://www.takapaka.pl/Produkt/595/elek ... _do_bagazu

Albo jakiś malutki, podręczny zestaw narzędzi. Wiadomo w podróży czasem takie rzeczy się przydają. Kiedyś trafiłem na taki zestaw Swiss Tech, mały, poręczny i niezwykle przydatny, może coś takiego? http://www.2future.pl/Produkt/628/swiss_tech_19_w_1

Powodzenia!
By sonia2011
#1196 A mnie się wydaje, że najlepszą opcją będzie np. jakaś fajna torba podróżna albo plecak albo kijki do nordic walking. Takie rzeczy z pewnością ucieszą fana podróży i wycieczek. Zobacz sobie w necie na stronie taniebuty.pl. Oni tam mają bardzo dużo tego typu sprzętu.
By balance
#2127 Może fajnie kupić takiej osobie jakąś fajną skrzynię drewnianą (taki kufer), do którego mógłby wrzucać rózne pamiątki ;) Albo innym fajnym prezentem może okazać się notes/kalendarz/portfel/plecak zrobiony ze skóry z wzorem takiej jakby starej mapy, widziałam kilkakrotnie takie akcesoria i strasznie mi się spodobały, a sama jestem typem podróżnika.